Wyciek gazu i zamknięta ulica po zderzeniu. W obu samochodach jechały dzieci

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plStrażacy powstrzymują dalszy wyciek gazu

Strażacy powstrzymują wyciek gazu na ulicy Pułkowej, gdzie kierowca volkswagena uderzył w tył mazdy. W uszkodzonym bagażniku była butla z gazem, zderzanie spowodowało wyciek.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, w obu samochodach z rodzicami podróżowały dzieci. Do zderzenia aut doszło około 100 metrów od mostu Marii Skłodowskiej-Curie. - Nikomu jednak nie była potrzebna pomoc. Strażacy kładą specjalną pianę, by powstrzymać dalsze ulatnianie się gazu. Zablokowany jest na ten czas ruch Wisłostradą od strony Łomianek w kierunku centrum - mówi Zieliński. I jak dodaje, policja kieruje kierowców na objazd ulicą Marymoncką. - W powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach gazu. Droga została zamknięta ze względu na zagrożenie pożarowe - mówi dalej Zieliński.

Jak przekazuje nam policja, na miejscu są niewielkie utrudnienia w ruchu. - W kolizji nikt nie ucierpiał. Strażacy faktycznie zabezpieczają miejsce przed dalszym wyciekiem gazu, ale infrastruktura tej ulicy pozwala samochodom na dość sprawny przejazd - informuje z kolei Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Autor:katke/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl