Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Autem po chodniku. Tylko piesi przeszkadzają

Ulice

fot

Poranne korki w stolicy potrafią dać się we znaki. Kierowca zarejestrowany na filmie przez internautkę Iwonę z pewnością do cierpliwych nie należał. Sznur samochodów stojących w korku postanowił ominąć chodnikiem. I pewnie poszłoby sprawniej, gdyby nie pieszy.

- Dziś byłam świadkiem zdarzenia, jakie miało miejsce ok. 7:45 na ulicy Chełmżyńskiej w Warszawie. Kierowcy jadący w kierunku ul. Marsa grzecznie stoją w korku, ale codziennie widzę, jak jakiś odważniak wyskakuje na przeciwległy pas ruchu - pisze Iwona na Kontakt 24.

- Dziś przeszły mi ciarki po plecach, jak zobaczyłam dwa samochody na chodniku. Chodniku, po którym szedł człowiek i który był oddzielony od jezdni pasem zieleni. Co pieszy robił na chodniku?! Tego pewnie Ci kierowcy nie mogli zrozumieć... Nagrałam film z udziałem jednego z nich, bo drugi szybko uciekł z kadru - opisuje zdarzenie internautka.

ZOBACZ FILM NA KONTAKT 24

Jak mówi komisarz Anna Kędzierzawska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, za tego typu wykroczenie kierowcy grozi mandat karny w wysokości 250 zł.