Ulice

Ulice

Wypadek samochodu dostawczego z osobowym na Trasie AK. Jedna osoba została ranna. Kierowcy jadący w stronę Ochoty utknęli w gigantycznym korku.

Kolizja tramwaju z autobusem na pl. Wilsona. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch tramwajowy w stronę Marymontu. Na szczęście nikt z pasażerów nie ucierpiał.

Na przystanek Metro Ratusz Arsenał podjeżdża tramwaj. Tuż za nim jedzie taksówka. Kolejny skład na przystanek już się nie mieści. Film pokazujący zdarzenie dostaliśmy na Kontakt24.

Młody mężczyzna przeskakiwał przez barierkę oddzielającą tory i nie zauważył tramwaju. Skoczył prosto pod nadjeżdżającą "6". Ranny 16-latek trafił do szpitala. Składy nie jeżdżą ul. Marymoncką w kierunku centrum.

Na jednym z ważniejszych skrzyżowań na Ursynowie doszło rano do kolizji dwóch aut. Po zderzeniu dwóch aut osobowych, dwie osoby trafił do szpitala.

Od początku grudnia w nowych parko matach miała zostać włączona opcja płacenia za postój kartą zbliżeniową. Internauci tvnwarszawa.pl alarmują, że opcja nie działa. – Rzeczywiście mamy z tym kłopot – przyznaje Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Na chodniku i półokrągłe. Tak wygląda miejsce parkingowe przed siedzibą urzędu dzielnicy Żoliborz. Rzecznik dzielnicy nic dziwnego w tym nie widzi i odpowiada, że nie ważne, gdzie znajduje się "koperta". Ważne, że jest.

- Wyjątkowo dobrze jeździ się dziś po centrum – donosi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Mniej samochodów w Śródmieściu oznacza także więcej wolnych miejsc parkingowych.

Do 8.00 po stołecznych ulicach jeździło 170 solarek. Pojazdy przez trzy godziny posypywały jezdnie.