Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Gigantyczny korek na krajowej nr 7. – Kierowcy wyjeżdżający z Warszawy stoją już od mostu Północnego. A w przeciwnym kierunku w Dziekanowie Leśnym – ostrzegał w sobotę Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Do groźnego zderzenia dwóch samochodów poszło po południu na ul. Mickiewicza. Jedno z aut wpadło na torowisko. Ruch tramwajów został zablokowany na kilkadziesiąt minut.

Groźny wypadek na ul. Puławskiej. Po godz. 7.00 zderzyły się tam trzy samochody osobowe i autobus komunikacji miejskiej. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Informacje o wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.

Niczym indiański totem, na Trasie WZ wyrasta słup ze znakami drogowymi. Żeby przeczytać wszystkie tabliczki i adnotacje, kierowcy powinni przed jazdą zdać egzamin z szybkiego czytania.

Z prawie rocznym poślizgiem kolejarze otworzyli wreszcie dwa nowe wiadukty na Białołęce. Kierowcy mogą także korzystać od środy z wiaduktu w pobliskim Chotomowie.

Od poniedziałku wyłączona z ruchu jest ul. Nowolipki na odcinku od Smoczej do al. Jana Pawła II. Linia 107 jeździ objazdami. Utrudnienia spowodowane są remontem ulicy. Potrwają do niedzieli.

Przygotowania do Verva Street Racing idą pełną parą. Na pl. Teatralnym rosną już trybuny. Organizator montuje także metalową konstrukcję. Będzie służyć podczas wyścigów jako start i meta.

Pasażerów czekających na swoje autobusy, które ponownie jeżdżą ulicą Marszałkowską, spotkało nie lada zaskoczenie. Na wiatach są numery tylko trzech linii: 151, 171 i 520.