Ulice

Ulice

Warszawa na skróty

Aleje Jerozolimskie i ul. Grójecka to miejsca, gdzie widok stojących w korku samochodów nikogo nie powinien dziwić. - A przecież oprócz głównych dróg mamy sieć mniejszych ulic – pisze internauta badyunior.

Przeleciał kilka metrów, wylądował w rowie

Nietypowa kolizja na skrzyżowaniu ulic Kraśnickiej i Przecławskiej. Volkswagen golf zderzył się z innym samochodem, przeleciał kilka metrów w powietrzu i wylądował w rowie po drugiej stronie ulicy.

"Kierowcy potrzebują ringu”

Rywalizujemy o przestrzeń na drodze, jeździmy dynamicznie - w efekcie nierzadko dochodzi do sytuacji, gdy kierowcy stają się agresywni. Dostaje się innym posiadaczom samochodów, dostaje się też policji. – Kierowcy potrzebują współcznesnego ringu, żeby mieć upust emocji – twierdzą eksperci.

Pies wbiegł pod koła, trzy samochody rozbite

W środę wieczorem wprost pod koła jedengo z samochodów jadących Trasą Siekierkowską wbiegł pies. Jeden z kierowców chciał ominąć potrąconego zwierzaka - mocno skręcił kierownicę i uderzył w nadjeżdżający samochód.

Awaria zakorkowała skrzyżowanie

Awaria sygnalizacji świetlnej była przyczyną kolizji, do której doszło po południu na skrzyżowaniu alej Solidarności i Jana Pawła II.

Ochota: saab wpadł na barierki

Na ulicy Grójeckiej saab wpadł na barierki oddzielające jezdnię od przystanku tramwajowego. Nikt nie został ranny, ale przez kikadziesiąt minut zablokowane były dwa pasy.

Volkswagen uderzył w tył chevroleta

Przy skrzyżowaniu Puławskiej z Goworka na czerwonym świetle stał chevrolet. Z impetem uderzył w niego Volkswagen. Jeden pas w kierunku Ursynowa jest zablokowany.

"Wypadek powraca w snach, w myślach"

Hubert Radzikowski, który sam kiedyś uczestniczył w poważnym wypadku, radzi wspólnie z psychologiem kierowcom: - Mimo wiary w swoją mocną psychikę, poszukajmy po wypadku pomocy specjalisty.

Wypadek na wjeździe do Łomianek

Dwa samochody osobowe zderzyły się około godz. 9.00 na granicy Warszawy i Łomianek. Jedna osoba trafiła do szpitala. Zdjęcie z miejsca wypadku na warszawa@tvn.pl przysłał internauta Konik.

Karambol na Siekierkowskim

Cztery auta zderzyły się na Moście Siekierkowskim w kierunku Mokotowa po godzinie 7.30. Cała okolica, a także wyjazd z Wawra i Gocławia były przez dwie godziny zakorkowane.

Chcieli przejechać na czerwonym

Na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z Czumy doszło do zderzenia trzech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy natomiast muszą liczyć się z utrudnieniami.

Potrącenie na Świętokrzyskiej

Na ulicy Świętokrzyskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Emilii Plater samochód potrącił kobietę. Jeden pas w stronę Woli jest zablokowany.

Kaufland zamknie Naczelnikowską

Kierowcy objeżdżający korki ulicą Naczelnikowską muszą znaleźć sobie inne trasy. - Właśnie pojawiły się tabliczki informujące o zamknięciu ulicy – alarmują internauci. Sprawcą zamieszania jest sklep Kaufland.

Zderzenie trzech aut przy dworcu Centralnym

Trzy samochody zderzyły się przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Chałubińskiego. Jedna osoba została ranna. Przejazd w stronę Mokotowa był przez kilkadziesiąt minut poważnie utrudniony.