Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Wykrzywiony chodnik i zniszczone oznaczenia dla niewidomych, a do tego kawałki rur, piach, resztki kostki - na skrzyżowaniu przy kinie Femina cały czas widać pozostałości po remoncie sygnalizacji. Zdjęcia dostaliśmy od internauty. - Posprzątamy tam - zapewnił ZDM.

Czwartkowy poranek na warszawskich ulicach zaczął się od przykrej niespodzianki - choć utrzymywała się temperatura powyżej zera, to jezdnie były bardzo śliskie. Do akcji ruszyły solarki.

W środowy wieczór zmotoryzowani, którzy jechali do Warszawy nie mieli co narzekać. Na drogach dojazdowych do miasta było spokojnie, bez większych korków.

Drogowcy zabezpieczyli dziurę, która pojawiła się na Wisłostradzie, na wysokości Centrum Olimpijskiego w jezdni prowadzącej w stronę centrum.

W Wigilię i Boże Narodzenie w Warszawie i w okolicach stolicy doszło do ponad 40 kolizji i 6 wypadków. Od soboty funkcjonariusze zatrzymali ponad 30 pijanych kierowców.

Przed południem na Wale Miedzeszyńskim zderzyły się dwa samochody. Przez prawie godzinę poważnie utrudniony był przejazd w kierunku centrum miasta.

W sobotę na miejskich ulicach czuć, że zbliżają się święta. Jest pusto. Część mieszkańców wyjechała już do swoich rodzin. Część sobotę spędza na zakupach. Parkingi przy centrach handlowych są przepełnione.