TVN Warszawa | Targówek

Nożem w kamery monitoringu. Policja szuka tego mężczyzny

TVN Warszawa | Targówek

Autor:
b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ucierpiały dwie kamery

Policjanci z Wydziału kryminalnego komisariatu na Targówku poszukują sprawcy uszkodzenia dwóch kamer monitoringu. Urządzenia zarejestrowały mężczyznę z nożem.

Kryminalni z Targówka "prowadzą czynności do sprawy uszkodzenia mienia". Do zdarzenia doszło 19 marca w budynku przy Bazyliańskiej 8 w Warszawie. Nie wiadomo, czym naraziły się tablica ogłoszeniowa i dwie kamery monitoringu, które ktoś postanowił zniszczyć. Zanim jednak urządzenia zostały unieszkodliwione zarejestrowały wizerunek domniemanego sprawcy z nożem w dłoni. Obraz udało się odzyskać.

Policjanci nie mają wątpliwości, że to "wizerunek mężczyzny, który dopuścił się tego przestępstwa". Teraz apelują: "Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 723 81 52 powołując się na numer rej. 7/22/PT".

Informacje można także przesyłać drogą mailową na adres: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

W poniedziałek informowaliśmy na tvnwarszawa.pl o pożarze przyczepy kempingowej:

Pożar kampera w Chotomowie
Pożar kampera w ChotomowieMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP VI

Pozostałe wiadomości