Miał lecieć do Niemiec, ale spóźnił się na samolot. Policja szuka 38-letniego Włocha

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP I Zaginiony Biago Oddo

Zaginął 38-letni Biago Oddo. Włoch do Warszawy przyleciał z Tokio, dalej miał zaplanowany lot do Niemiec. Spóźnił się jednak na samolot. Mężczyzna ostatni raz był widziany 18 maja na ulicy Anielewicza w Warszawie. Policja publikuje zdjęcie zaginionego i prosi o kontakt każdego, kto ma informację na jego temat.

Jak przekazał podinspektor Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej policji, zaginięcie obywatela Włoch, 38 letniego Biago Oddo, zgłosiła rodzina. - Mężczyzna ostatni raz był widziany w Warszawie na ulicy Anielewicza 6. Do stolicy przyleciał z Tokio i miał kontynuować podróż do Niemiec, lecz spóźnił się na samolot. Mężczyzna ma długie, kasztanowe włosy związane w kucyk, oczy koloru zielonego, wzrost około 168 cm i otyłą sylwetkę ciała. Ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie - opisał policjant.

Rzecznik zaapelował: - Każdy, kto ma informację o aktualnym miejscu przebywania zaginionego mężczyzny proszony jest o przekazanie jej na numer telefonu: 4772 39178, 4772 39108, numer alarmowy 112, adres mailowy: komendant.krp1@policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Czytaj również: Zaginione małżeństwo z Mokotowa. W Tatrach trwają poszukiwania

Małżeństwo wyszło w środku nocy z domu
Małżeństwo wyszło w środku nocy z domuKRP II

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP I

Pozostałe wiadomości