Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Podrabiane perfumy w Wólce Kosowskiej. Policja zlikwidowała magazyn

  TVN Warszawa | Okolice

  Autor:
  kk/pm
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Podróbki perfum zabezpieczone przez policję

  Policjanci zlikwidowali magazyn podrabianych perfum w Wólce Kosowskiej. Nielegalny towar wart jest ponad milion złotych.

  Kilka dni temu policjanci skontrolowali jeden z boksów w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej. Wewnątrz odkryli 8400 sztuk perfum z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

  Na zdjęciach opublikowanych przez Komendę Powiatową Policji w Wołominie widać kilkadziesiąt pudeł ze zgromadzonym tam towarem. Z szacunków funkcjonariuszy wynika, że jego wartość wynosi blisko 1,1 miliona złotych.

  Zarzuty dla 20-latka

  Boks wynajmowany był przez 20-letniego obywatela Armenii. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał też zarzuty. Jest podejrzany o wprowadzenie do obrotu towaru oznaczonego prawnie zastrzeżonymi znakami towarowymi. Policjanci zarzucają mu też, że uczynił sobie z tego stałe źródło dochodu.

  20-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

  Ustaleniem podejrzanego oraz miejsca przechowywania nielegalnego towaru zajmowali się wołomińscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wspólnie z funkcjonariuszami stołecznego wydziału odzyskiwania mienia.

  Wiosną funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej skonfiskowali w Wólce Kosowskiej podróbki zabawek warte 750 tysięcy złotych:

  Celnicy zabezpieczyli ponad 10 tysięcy podrabianych zabawek
  Krajowa Administracja Skarbowa

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  kk/pm