Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Podrabiane perfumy w Wólce Kosowskiej. Policja zlikwidowała magazyn

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
kk/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Podróbki perfum zabezpieczone przez policję

Policjanci zlikwidowali magazyn podrabianych perfum w Wólce Kosowskiej. Nielegalny towar wart jest ponad milion złotych.

Kilka dni temu policjanci skontrolowali jeden z boksów w hali magazynowej w Wólce Kosowskiej. Wewnątrz odkryli 8400 sztuk perfum z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

Na zdjęciach opublikowanych przez Komendę Powiatową Policji w Wołominie widać kilkadziesiąt pudeł ze zgromadzonym tam towarem. Z szacunków funkcjonariuszy wynika, że jego wartość wynosi blisko 1,1 miliona złotych.

Zarzuty dla 20-latka

Boks wynajmowany był przez 20-letniego obywatela Armenii. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał też zarzuty. Jest podejrzany o wprowadzenie do obrotu towaru oznaczonego prawnie zastrzeżonymi znakami towarowymi. Policjanci zarzucają mu też, że uczynił sobie z tego stałe źródło dochodu.

20-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Ustaleniem podejrzanego oraz miejsca przechowywania nielegalnego towaru zajmowali się wołomińscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wspólnie z funkcjonariuszami stołecznego wydziału odzyskiwania mienia.

Wiosną funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej skonfiskowali w Wólce Kosowskiej podróbki zabawek warte 750 tysięcy złotych:

Celnicy zabezpieczyli ponad 10 tysięcy podrabianych zabawekKrajowa Administracja Skarbowa

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/pm

Źródło zdjęcia głównego: KPP Wołomin