Zabójstwo w Milanówku. "Na klatce była zakrwawiona kobieta"

Autor:
dg/r
Źródło:
PAP
KPP Grodzisk MazowieckiPolicjanci zatrzymali podejrzaną o zabójstwo 40-letnią kobietę

Dwa dni temu w bloku w Milanówku śmiertelnie ugodzono 49-letniego mężczyznę. Policjanci zatrzymali podejrzaną o ten czyn 40-latkę. Kobieta trafiła do aresztu. Grozi jej dożywocie.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. - Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z bloków w Milanówku, gdzie miało dojść do ugodzenia osoby nożem - przekazała Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. - Przybyli pod wskazany adres funkcjonariusze razem z załogą pogotowia ratunkowego na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która powiedziała im, że "ona to zrobiła" - dodała policjantka.

W mieszkaniu policjanci zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę, który krwawił. - Natychmiast rozpoczęła się reanimacja nieprzytomnego mężczyzny. Niestety na pomoc było już za późno i po czynnościach lekarz stwierdził zgon - podała Zych.

40-letnia kobieta została zatrzymana. Do sprawy zabezpieczono również nóż, który mógł posłużyć jej do zadania śmiertelnych ran. - Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu dokonania zabójstwa - dodała rzeczniczka.

Decyzją sądu kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Za zarzucany czyn może jej grozić dożywocie.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo w Ząbkach:

KSP o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo w Ząbkach
KSP o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo w ZąbkachTVN24

Autor:dg/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KPP Grodzisk Mazowiecki

Pozostałe wiadomości