Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Wesoły Kierowca stracił pracę

Najnowsze

archiwum TVNWesoły kierowca stracił pracę

Robert Chilmończyk, znany jako Wesoły Kierowca, został zwolniony z pracy. Informacją podzielił się na portalu społecznościowym, przy okazji składania życzeń noworocznych.

- Szczęśliwego zdrowego i fajnego Nowego Roku życzę wszystkim moim znajomym i pasażerom. Ja spędzę jego początek na szukaniu pracy w bardziej przyjaznej firmie – napisał na swoim profilu.

Stracili kontrakt, redukują etaty

W rozmowie z nami przyznał, że szkoda mu dotychczasowej posady w firmie ITS Michalczewski, która świadczyła usługi dla Zarządu Transportu Miejskiego.

- Pokochałem tę pracę, ale ta firma nigdy nie doceniała mojego zaangażowania. Teraz straciła kontrakt, redukują etaty, tną koszty, zwalniają kilkadziesiąt osób, w tym mnie - powiedział nam.

Jak dodał, już otrzymuje oferty z całej Polski, ale najbliższa jego sercu jest Warszawa i tylko tutaj chce pracować. - Uważam, że to, co robię, jest dobre dla miasta i chciałbym robić to dalej. Może znajdzie się ktoś odważny, kto mnie zatrudni - podsumowuje.

Za wesoły dla ZTM

Chilmończyk zasłynął z nietypowego sposobu prowadzenia warszawskich autobusów. Swoich pasażerów witał przez mikrofon, wysiadającym życzył miłego dnia. Podczas "przejażdżek" nie stronił od specyficznych żartów. I chociaż większość pasażerów była nimi zachwycona, nie spodobały się ZTM. Złożono na niego skargę. Chilmończyk dostał upomnienie i odbył dyscyplinarną rozmowę, po której miał "skupić się na jeździe, a nie zabawianiu pasażerów".

Zobacz też reportaż TVN24 o wesołym kierowcy

Nagranie z przejażdżki z Chilmończykiem:

"Jest łania do zabrania" i inne powiedzonka wyjątkowego kierowcy Cięty Vlog

kś/r

Źródło zdjęcia głównego: archiwum TVN