Najnowsze

Dwie martwe, młode osoby w aucie na sklepowym parkingu

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwójki młodych ludzi
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwójki młodych ludzi tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
tvnwarszawa.plPolicja wyjaśnia okoliczności śmierci dwójki młodych ludzi

W aucie zaparkowanym przed centrum handlowym na granicy Targówka i Marek odnaleziono dwie osoby. Policja podaje, że wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że nie żyją. O sprawie została powiadomiona prokuratura, która wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do służb około godziny 10.30. Dotyczyło nieprzytomnych osób znajdujących się w jednym z aut zaparkowanych przed centrum handlowym przy ulicy Malborskiej w Warszawie. - W volkswagenie odnaleziono dwie młode osoby, dziewczynę i chłopaka. Ich stan ocenił lekarz. Oboje nie żyją. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta miała 18 lat, a mężczyzna 21.

Jak opisuje nasz reporter Tomasz Zieliński na miejscu były dwie karetki pogotowia. Jest też kilka załóg policji. Ochrona centrum handlowego ustawiła pachołki w pobliżu miejsca tragedii, wygradzając część parkingu i alejki.

Policjanci wyjaśniają, jak doszło do śmierci obojga odnalezionych w aucie, zabezpieczają na miejscu ślady i badają okoliczności tej sprawy. - Osoby zostały odnalezione na fotelu pasażera i kierowcy. Auto ma obecnie otwartą klapę silnika. Funkcjonariusze prowadzą oględziny - relacjonuje Zieliński.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, sprawa raczej nie ma charakteru kryminalnego, a ofiary zatruły się prawdopodobnie spalinami wydobywającymi się z silnika auta.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości