Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

Najnowsze

Zderzenie trzech aut na Mokotowie

Najnowsze

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie trzech samochodów na Mokotowie

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu Idzikowskiego i Witosa. Jak podała straż pożarna, dwie osoby trafiły pod opiekę medyków.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, zderzyły się bmw, opel i audi. - Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Są utrudnienia w kierunku mostu Siekierkowskiego. Przejezdny jest tylko jeden pas - przekazał nasz reporter.

Marcin Klecz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazał, że poszkodowane zostały dwie osoby. - Są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - powiedział strażak.

Ostatecznie żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał hospitalizacji. - Kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi - przekazała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl