Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Zderzenie autobusu i dwóch aut na Bemowie. Jeden z samochodów wylądował na boku

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie autobusu i dwóch samochodów na Bemowie

Na Bemowie zderzyły się dwa samochody oraz autobus miejski. W wyniku zderzenia jedno z aut przewróciło się na bok. Pierwszą informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło około godziny 7 na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich z Wrocławską. Na zdjęciach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, widać przewrócony na bok niewielki samochód dostawczy.

Jak przekazał Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich z Wrocławską zderzyły się w sumie trzy pojazdy: autobus miejski, toyota i mercedes. - W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi - podał policjant.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Toyota ma dość mocno uszkodzony bok. Natomiast autobus ma wybite dwie szyby w środkowej części tuż przed przegubem. Odłamki szkła znalazły się również wewnątrz autobusu. Pojazdy zostały już usunięte ze skrzyżowania. Nie ma utrudnień w ruchu - poinformował Szmelter.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Włodek/Kontakt 24