Najnowsze

Pociąg śmiertelnie potrącił pieszego pod Ożarowem Mazowieckim

Najnowsze

Autor:
ab/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie w Ołtarzewie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie w Ołtarzewie

Pociąg Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił pieszego pod Ożarowem Mazowieckim. Były utrudnienia na linii Warszawa-Kutno.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Ołtarzewie w powiecie warszawskim zachodnim.

Jak podaje rzecznik prasowy PKP PLK Mirosław Siemieniec, wypadek miał miejsce o godzinie 19.20. - Osoba nieupoważniona wtargnęła na tory w niedozwolonym miejscu pod pociąg relacji Tłuszcz-Sochaczew - informuje nas Siemieniec.

Utrudnienia na linii Warszawa-Kutno

- Strażacy ewakuowali wszystkich pasażerów. Pociąg zatrzymał się w polu, na wysokim nasypie, osoby starsze potrzebowały pomocy w opuszczeniu pojazdu - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. I dodaje, że strażacy odjechali już do koszar. - Na miejscu pozostają policjanci i prokurator - dodaje.

"Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Kutno (na odcinku Ożarów - Błonie). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - ostrzegały Koleje Mazowieckie. Kazimierz Jaworski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Warszawa Zachód informował, że ruch pociągów na czas działań był zablokowany w obu kierunkach.

Na odcinku Ożarów Mazowiecki - Błonie kursowała autobusowa komunikacja zastępcza. Pociągi dalekobieżne kierowane były objazdem przez Skierniewice.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:ab/b

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl

Pozostałe wiadomości