Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

W piątek około godziny 22 zmieni się organizacja ruchu w pobliżu ratusza Bemowa. W weekend będą trwały prace przy asfaltowaniu jezdni ulicy Płaskowickiej na Ursynowie w sąsiedztwie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy. Z kolei na Chełmskiej remont zapowiadają wodociągowcy. Będą zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Podejrzenie koronawirusa u muzyka. Filharmonia Narodowa odwołuje koncerty

Najnowsze

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Simon: nie jest tak, że mamy opanowaną epidemięTVN24
wideo 2/3
TVN24Simon: nie jest tak, że mamy opanowaną epidemię

Filharmonia Narodowa odwołała najbliższe koncerty online zaplanowane do końca czerwca. Decyzja ma związek z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z artystów.

O swojej decyzji warszawska filharmonia poinformowała na Facebooku.

"Z przykrością informujemy, że w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z artystów Filharmonii Narodowej jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane w najbliższym czasie koncerty on-line Orkiestry i Chóru Filharmonii Narodowej w dniach 12, 13, 19, 20 i 28 czerwca. O decyzji odnośnie transmisji koncertu kameralnego 26 czerwca zawiadomimy Was osobną informacją" - czytamy w zamieszczonym w czwartek rano poście.

Wcześniej zapowiedziano, że od połowy czerwca ruszą koncerty online na żywo, bez publiczności. Pierwszy miał odbyć się w piątek 12 czerwca.

"Bardzo żałujemy, że mimo optymistycznych zapowiedzi o powrocie do gry – niestety w najbliższym czasie nie będzie to możliwe" - czytamy dalej w facebookowym wpisie.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Raporty: