Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Autobus potrącił pieszą na pętli. Kobieta nie żyje

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na pętli Nowe Bemowo

Śmiertelny wypadek na pętli Nowe Bemowo. W środę po południu autobus komunikacji miejskiej potrącił pieszą. Na miejscu trwają czynności policji, która ustala okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 17.50 na pętli autobusowej Nowe Bemowo przy ulicy Powstańców Śląskich. - Pieszą potrącił autobus wjeżdżający na pętlę. Na miejscu pracuje kilka załóg policji. Są też dwie załogi pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze rozstawili parawan, trwają oględziny i zabezpieczanie śladów - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. 

W Komendzie Stołecznej Policji słyszymy, że trwa ustalanie okoliczności wypadku. - Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety w wieku około 60 lat - przekazała Monika Nawrat z Wydziału Komunikacji Społecznej KSP.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl