Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Trzy samochody zderzyły się na S2. "Podczas manewru zmiany pasa"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie na trasie S2

W środę przed południem doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów na trasie S2 przed węzłem Opacz.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz auta dostawczego doszło na trasie S2 nad Alejami Jerozolimskimi, na pasie w kierunku Ursynowa. - Samochody zderzyły się na rozwidleniu, które prowadzi do zjazdu na pasy lokalne. Zablokowane zostały dwa pasy ruchu: lokalny i tranzytowy. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Jeden z samochodów jest poważnie zniszczony - poinformował Szmelter.

O szczegółach tego zdarzenia poinformowała nas Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. - Policjanci otrzymali informację o zderzeniu volkswagena, skody i mercedesa przed godziną 12. Podczas manewru zmiany pasa ruchu kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności i uderzył w samochód marki Skoda. Następnie przemieścił się i zderzył się z mercedesem - przekazała Kańka.

Jak dodała, w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. - Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierowca volkswagena został ukarany mandatem. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu - przekazała po godzinie 13 policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl