Nocny wypadek na autostradzie A2. "Kierowca znalazł się na środku jezdni"

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Nocny wypadek na A2

W środę późnym wieczorem na autostradzie A2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na jezdni w kierunku Łodzi śmiertelnie potrącony został mężczyzna, który wcześniej opuścił swój samochód. Okoliczności wypadku bada prokuratura.

Do wypadku doszło na autostradzie A2 pomiędzy Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim. Jak przekazała nam Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali przed północą. - Z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn na środku jezdni autostrady A2 w kierunku Łodzi znalazł się mężczyzna. Jego pojazd był zaparkowany na pasie awaryjnym. Doszło do potrącenia przez inny samochód. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł - przekazała Kańka.

Policjantka dodała, że kierujący pojazdem, który potrącił mężczyznę, był trzeźwy. - Policjanci pracowali na miejscu do wczesnych godzin porannych. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez prokuraturę - przekazała. Mężczyzna, który zginął w wypadku, miał 82 lata.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2Google Maps

W środę wieczorem na ulicy Modlińskiej doszło tragicznego wypadku, w którym zginął motocyklista:

Śmiertelny wypadek na Modlińskiej
Śmiertelny wypadek na ModlińskiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości