Postawią stojaki na rowery. Zdecyduj gdzie

Słoneczna pogoda zachęca, by odkurzyć rower i ruszyć na wycieczkę. By było to łatwiejsze w wakacje na Białołęce pojawi się 100 nowych stojaków rowerowych. Teraz mieszkańcy mogą zdecydować, gdzie powinny stanąć.

Stojaki pojawią się na Białołęce
Stojaki pojawią się na Białołęce
Źródło: sxc.hu

- Zależy nam na tym, by stojaki stanęły tam, gdzie będą najbardziej potrzebne. Mamy nadzieję, że pomogą nam państwo wskazać najlepsze lokalizacje –zwarca się z prośbą do mieszkańców dzielnica.

Jak można wziąć udział w konsultacjach?

Wybrane przez siebie lokalizacje można zgłaszać online lub wypełniając ankietę w urzędzie dzielnicy przy ul. Modlińskiej 197 w poniedziałki w godz. 8.00-18.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Konsultacje społeczne potrwają do 15 maja 2013 r., a ich wyniki będą opublikowane na przełomie maja i czerwca na stronach: konsultacje.um.warszawa.pl oraz bialoleka.waw.pl.

lata//ec

Czytaj także: