Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Potrąciła dziecko na rowerze. Wezwano śmigłowiec LPR

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plKierowca potrącił dziecko na rowerze

W miejscowości Nowe Lipiny, w powiecie wołomińskim doszło do potrącenia dziecka. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 11-latka do szpitala.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - W miejscowości Nowe Lipiny na Szosie Jadowskiej samochód potrącił dziecko jadące na rowerze - przekazał nasz reporter.

Informację potwierdziła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie. - Na Szosie Jadowskiej doszło do potrącenia dziecka w wieku około 10-12 lat. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał Wiesław Drosio, oficer prasowy KP PSP w Wołominie.

Dodał, że na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, które zabezpieczały miejsce wypadku.

Jak poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, potrącony został 11-letni chłopiec. - Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa - przekazała policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl