Czołowe zderzenie, nie żyją dwie osoby

Autor:
pop
Źródło:
PAP
W wypadku zginęły dwie osoby
W wypadku zginęły dwie osobyKMP Płock
wideo 2/6
KMP PłockW wypadku zginęły dwie osoby

Dwie osoby, w tym 37-letnia kierująca oplem, zginęły w zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło w piątek w miejscowości Kosino niedaleko Płocka.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkomisarz Marta Lewandowska, według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku, do którego doszło w piątek przed południem w miejscowości Kosino w gminie Radzanowo, było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych przez 37-letnią kierującą oplem. -W efekcie prowadzone przez nią auto wpadło w poślizg i uderzyło w jadący z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy.

Apel o ostrożność

- Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, śmierć na miejscu ponieśli 37-letnia kierująca oplem i jej pasażer - przekazała podkomisarz Lewandowska.

Droga powiatowa w miejscu, gdzie doszło do wypadku, była zablokowana, a utrudnienia trwały kilka godzin. - Apelujemy do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych - podkreśliła rzeczniczka płockiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

W piątek z powodu opadów śniegu w Płocku i w okolicach tego miasta panowały trudne warunki drogowe - na drogach utrzymywały się śnieg i błoto pośniegowe.

Google Maps

Autor:pop

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KMP Płock

Pozostałe wiadomości