Najnowsze

Gwiazdy polskiej muzyki powitają Nowy Rok w Warszawie

Najnowsze

[object Object]
Wiceprezydent zaprasza na SylwestraTVN24
wideo 2/5

Podczas miejskiej zabawy sylwestrowej wystąpią między innymi Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska. Warszawiacy przywitają Nowy Rok na placu Bankowym.

"Warszawa - Stolica Sylwestra 2017" - to hasło przewodnie tegorocznej imprezy. Właśnie poznaliśmy listę artystów, którzy wystąpią podczas sylwestrowego koncertu organizowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę i telewizję TVN.

Gwiazda wieczoru prosto z Jamajki

W ostatni wieczór roku, na placu Bankowym warszawiacy, a także widzowie TVN będą się bawić w rytmie największych przebojów muzyki rozrywkowej. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk.

Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel "Hula Hoop”. Zagra on między innymi swój hit "Cheerleader".

Ponad pięć godzin muzycznej zabawy

Szczegóły sylwestrowego koncertu zdradza Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

- Tegoroczny sylwester to wiele niespodzianek, które szykujemy dla warszawiaków i widzów TVN. Tej nocy na placu Bankowym i przed telewizorami rozpoczniemy świętowanie 40-lecia istnienia zespołu Bajm. Mogę zdradzić też, że po raz pierwszy, wspaniałe polski diwy: Beata Kozidrak i Kayah zagrają razem. Właśnie na naszej scenie - mówi.

Na scenie pojawią się także inne duety oraz wykonawcy, którzy brali udział w programach TVN - Natalia Capelik-Muianga i Nick Sinckler. - Gwarantujemy niesamowite multimedialne show i wspaniałą muzyczną rozrywkę – zapewnia Edward Miszczak.

Nie zabraknie też znanych i lubianych prezenterów TVN. O przebieg koncertu zadbają Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer.

Choreografię sylwestrowego show przygotują Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Przed biorącymi udział w imprezie ponad sześć godzin wspaniałej zabawy.

Sylwestrowa fotobudka i herbata z warszawskiej kranówki

Na uczestników miejskiego sylwestra czekają nie tylko muzyczno-taneczne atrakcje. Wszyscy potrzebujący rozgrzewki, będą mogli napić się gorącej herbaty z warszawskiej kranówki. Każdy będzie mógł też zrobić sobie zdjęcie w fotobudce albo nagrać noworoczne życzenia dla swoich bliskich i całej Warszawy. Filmiki zostaną potem opublikowane na oficjalnej stronie miasta oraz na jego profilach w mediach społecznościowych. Zabawa na placu Bankowym zaczyna się punktualnie o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN i w serwisie player.pl od 19.45.

kk

Pozostałe wiadomości