Najnowsze

Po zderzeniu z autem motocykl stanął w płomieniach. Kierujący zmarł w szpitalu

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Wypadek na S17

Na obwodnicy Garwolina motocykl zderzył się z autem osobowym, a następnie zapalił się. Jak podaje straż pożarna, motocyklista doznał rozległych oparzeń. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Droga w kierunku Lublina była zablokowana.

Informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Do wypadku doszło około godziny 14 w Sulbinach na obwodnicy Garwolina. Na pasie w kierunku Lublina motocykl uderzył w auto osobowe. Z informacji przekazanej na Kontakt24 wynika, że jednoślad po zderzeniu zapalił się.

Informację o wypadku potwierdza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. - Przed godziną 14 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został motocyklista. Miał rozległe oparzenia, które powstały na skutek zapłonu odzieży. Motocyklista w ciężkim stanie został zabrany do szpitala karetką - przekazał Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

Przed godziną 16 rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie Małgorzata Pychner poinformowała, że po przewiezieniu do szpitala motocyklista zmarł. - Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Ustalamy przyczyny i okoliczności wypadku - podała Pychner.

Droga w kierunku Lublina była zablokowana. Utrudnienia zakończyły się około godziny 18.30.

Informowaliśmy również o wypadku na Trasie Siekierkowskiej:

Wypadek na Trasie Siekierkowskiej
Wypadek na Trasie Siekierkowskiej TVN24

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: WirtualnyGarwolin/Kontakt24

Pozostałe wiadomości