Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Auto dostawcze uderzyło w tramwaj. Poszkodowany pasażer, wybite szyby

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  dg/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Woli

  Na skrzyżowaniu Młynarskiej z Lesznem kierowca samochodu dostawczego uderzył w tramwaj. Jeden z pasażerów potrzebował pomocy ratowników. Zderzenia nie przetrwało też kilka szyb w tramwaju.

  Do zderzenia samochodu dostawczego z tramwajem linii 24 doszło na Woli, na skrzyżowaniu ulic Młynarskiej i Leszno. Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

  - Samochód dostawczy uderzył w tramwaj, wybijając w nim kilka szyb. Jeden z pasażerów potrzebował pomocy zespołu medycznego. Kierowcy samochodu nic się nie stało. Na miejscu, oprócz pogotowia ratunkowego, są policja oraz ekipa Tramwajów Warszawskich. Tramwaje kierowane są na objazdy - relacjonuje Zieliński.

  Tramwaj linii 24 jechał w kierunku Śródmieścia. Utrudnienia w kursowaniu komunikacji na Woli trwały około godziny. Około 15.45 tramwaje 20, 23 i 24 oraz autobusy linii 520 wróciły na swoje stałe trasy.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  dg/b