Najnowsze

Najnowsze

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski przedstawił w środę pierwsze propozycje w ramach pakietu "Zdrowa Warszawa". Jego deklaracje dotyczyły wsparcia ze strony samorządu w finansowaniu programów szczepień. Towarzyszył mu były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz.

Skazany w związku z aferą FOZZ Dariusz Przywieczerski przebywa pod specjalnym nadzorem w jednym z warszawskich aresztów. - To, co robi, jest całą dobę monitorowane, by zapewnić mu bezpieczeństwo – poinformowała służba więzienna.

Patryk Jaki apeluje do swoich konkurentów w wyścigu o fotel prezydenta Warszawy, by połączyli siły i razem poszli do wyborów. Prosi o "schowanie politycznych ambicji" i sam deklaruje krok w tył. Apel dotyczy wszystkich z wyjątkiem Rafała Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej.

- Problem mostu Poniatowskiego sprowadza się do tego, że to jest tranzyt przez sam środek centrum - przekonywał w TVN24 Marcin Hyła, prezes organizacji Miasta dla Rowerów. Jego zdaniem powinno się ograniczyć ruch aut na przeprawie, którą dziś przejechać może każdy.