350 osób w ikarusie

fot. TVN24
fot

Obok Urzędu dzielnicy Targówek odbył się niecodzienny konkurs. O 12:00 ruszyło tam bicie Rekord Guinnessa liczby ludzi zmieszczonych w autobusie marki ikarus. I udało się! Nowy rekord wynosi 349 osób plus kierowca.

Rekord do tej pory należał do Słupska, tam do ikarusa weszło 336 osób. W Warszawie już w zeszłym roku próbowano pobić ten rekord, ale wówczas do ikarusa zmieściło się "jedynie" 307 osób. W tym roku było zdecydowanie lepiej. Do starego, poczciwego ikarusa weszło ostatecznie 350 osób, razem z kierowcą, którego organizatorzy na poczatku nie policzyli.

Grają pod PKiN

Główna impreza XX finału WOŚP trwa na palacu Defilad od godz. 14:00, gdzie na scenie pojawią się m.in.: Dżem, Arka Noego, Elektryczne Gitary i inni.

fot. TVN24
fot. TVN24
fot. TVN24

fot

par

Czytaj także: