TVN Warszawa | Bemowo

24-latek zraniony nożem. "Na chodniku widać ślady krwi". Policja zatrzymała dwie osoby

TVN Warszawa | Bemowo

Aktualizacja:
Autor:
dg,
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl / PAP
Akcja policji na Bemowie
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plAkcja policji na Bemowie

W poniedziałek wieczorem kilka załóg policji interweniowało przy ulicy Wolfkego na Bemowie. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich był ranny w szyję, dlatego został zabrany do szpitala. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 21-latka i 19-latkę, oboje zostaną przesłuchani.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Po godzinie 21 przekazał, że policjanci interweniują przy ulicy Wolfkego 12. Według jego ustaleń, miało tam dojść do awantury i poważnego zranienia mężczyzny.

- Teren jest oznakowany policyjną taśmą. Na miejscu jest kilka radiowozów. Na chodniku widać ślady krwi i resztki materiałów opatrunkowych. Dotarli technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczają ślady - poinformował Zieliński.

Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji potwierdziła interwencję. - Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest ranny. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał go do szpitala. Drugi mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Trwają czynności wyjaśniające - przekazała policjantka.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Poszkodowany został raniony w okolicę szyi

We wtorek Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poinformowała, że w związku z zajściem zatrzymano nie tylko 21-letniego mężczyznę, ale także 19-letnią kobietę. Policjanci będą teraz ustalali okoliczności poniedziałkowego zdarzenia.

- 24-letni mężczyzna miał rany w okolicy szyi zadane ostrym narzędziem - przekazała Sulowska. Jak dodała, ranny przebywa w szpitalu.

Polska Agencja Prasowa podała, że do ataku na 24-latka użyto noża.

Autor:dg, kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl / PAP

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości