TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

Jak dbać o skórę zimą

Trudne warunki pogodowe zimą mogą bardzo negatywnie wpłynąć na skórę, pozbawiając ją naturalnej wilgoci i pozostawiając uczucie suchości, napięcia, a czasem swędzenia.

Co warto jeść w 2018 roku

Świat idzie do przodu, zmieniamy się my, zmieniają się także trendy żywieniowe. Co nowego będzie hitem w 2018 roku? Na co warto zwracać uwagę? O wielu ważnych aspektach opowiedziała dietetyk Anna Radowicka.

Jak przedłużyć życie o 9 lat?

Sport jest bardzo korzystny zarówno dla zdrowia, jak i samopoczucia. Reporter TVN24 Daniel Stenzel na temat korzyści wynikających z biegania rozmawiał z trenerką personalną Anną Kaszubą oraz biegaczką Haliną Lewkowską.

Biegiem z The Dumplings przed koncertem

Reporter TVN24 Daniel Stenzel spotkał się na wspólne bieganie z członkiem zespołu The Dumplings Jakubem Karasiem na lotnisku w Gdyni w scenerii Openerowej. Zespół przygotowywał się do piątkowego występu na festiwalu.

Obalamy mity krążące w niejednej siłowni

Obiegowe opinie na temat ćwiczeń w siłowni często mijają się z prawdą. Naukowcy, którzy w związku z wielką popularnością tego typu aktywności poświęcają im wiele badań, regularnie przedstawiają wyniki. Przeczą one w większości krążącym mitom.

Filtry przeciwsłoneczne pod lupą

Na rynku znajduje się dużo kosmetyków do opalania. Nie wszystkie jednak odpowiednio ochronią naszą skórę przed promieniami słońca. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni kosmetyk.