TVN Meteo Active

TVN Meteo Active

Trudne warunki pogodowe zimą mogą bardzo negatywnie wpłynąć na skórę, pozbawiając ją naturalnej wilgoci i pozostawiając uczucie suchości, napięcia, a czasem swędzenia.

Świat idzie do przodu, zmieniamy się my, zmieniają się także trendy żywieniowe. Co nowego będzie hitem w 2018 roku? Na co warto zwracać uwagę? O wielu ważnych aspektach opowiedziała dietetyk Anna Radowicka.

Sport jest bardzo korzystny zarówno dla zdrowia, jak i samopoczucia. Reporter TVN24 Daniel Stenzel na temat korzyści wynikających z biegania rozmawiał z trenerką personalną Anną Kaszubą oraz biegaczką Haliną Lewkowską.

Reporter TVN24 Daniel Stenzel spotkał się na wspólne bieganie z członkiem zespołu The Dumplings Jakubem Karasiem na lotnisku w Gdyni w scenerii Openerowej. Zespół przygotowywał się do piątkowego występu na festiwalu.

Obiegowe opinie na temat ćwiczeń w siłowni często mijają się z prawdą. Naukowcy, którzy w związku z wielką popularnością tego typu aktywności poświęcają im wiele badań, regularnie przedstawiają wyniki. Przeczą one w większości krążącym mitom.

Na rynku znajduje się dużo kosmetyków do opalania. Nie wszystkie jednak odpowiednio ochronią naszą skórę przed promieniami słońca. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni kosmetyk.