TVN24 | Pomorze

Ukradł z pociągu podest dla osób z niepełnosprawnościami. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/
tam
Źródło:
TVN24
Policja poszukuje mężczyzny z nagrania
Policja poszukuje mężczyzny z nagraniaKMP Gdynia
wideo 2/7
KMP GdyniaPolicja poszukuje mężczyzny z nagrania

Nieznany sprawca ukradł podest dla osób z niepełnosprawnościami z pociągu relacji Gdynia Główna - Malbork. Policjanci ustalili, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze publikują zdjęcia i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości tej osoby.

Do kradzieży podestu dla osób z niepełnosprawnościami doszło 26 września tego roku. Policjanci jednak dopiero w środę (1 grudnia) opublikowali zdjęcia z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego widać na fotografiach.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży podestu dla niepełnosprawnych, do której doszło w pociągu relacji Gdynia Główna – Malbork. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - przekazała podkom. Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Kradzież podestu dla osób z niepełnosprawnościamiKMP Gdynia

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję

Jak informuje policjantka, mężczyzna ma około 40-45 lat, krótko obcięte włosy, lekki zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie białą kurtkę z trzema paskami na lewym rękawie, jasnozielone spodnie z czarnymi wstawkami i czarne buty.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat mężczyzny z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 5 lub na numer alarmowy 112.

Mężczyzna wysiadł w GdyniKMP Gdynia
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęciaKMP Gdynia

Autor:MAK/ tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Gdynia

Pozostałe wiadomości