Polska

Córka premier gotowa na emigrację, jeśli wygra PiS. Kopacz: nic nowego, że się obawia

Polska

Córka Ewy Kopacz gotowa na emigrację. "To nic nowego, że obawia się rządów PiS, wielu Polaków się tego boi"
tvn24Premier Kopacz skomentowała słowa swojej córki

Wielu Polaków obawia się rządów Jarosława Kaczyńskiego - tak Ewa Kopacz skomentowała słowa swojej córki, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że jest gotowa wyjechać z kraju, gdy PiS wygra wybory.

W wywiadzie dla "Super Expressu" córka premier Ewy Kopacz, Katarzyna Kopacz-Petranyuk przyznała, że boi się rządów PiS i Jarosława Kaczyńskiego. - Jeśli wygrają wybory, to wyjedziemy z Polski - stwierdziła. Wskazała, że kierunkiem jej emigracji byłaby Kanada - ojczyzna jej męża Andriya. Do słów córki odniosła się szefowa polskiego rządu.

- Ma męża Kanadyjczyka, jak państwo wiedzą, oboje są lekarzami. Mój zięć bardzo ukochał ten kraj, w związku z tym nie namawiał mojej córki (do wyjazdu - red.). To, że obawia się rządów PiS, to nic nowego. Wielu Polaków obawia się rządów Prawa i Sprawiedliwości. Te wspomnienia z lat 2005-2007 mimo wszystko są zakodowane w naszych głowach - powiedziała prezes Rady Ministrów.

Kopacz oceniła, że jej córka wraz z mężem to młodzi, wykształceni ludzie i jej celem jest zatrzymać takie osoby w Polsce. - Żeby ich zatrzymać w Polsce, trzeba zatrzymać PiS i Kaczyńskiego - dodała.

Autor: kło/ja / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości