Ulice

Znany dziennikarz potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

Ulice

TVN24Policja zajęła się sprawą (zdjęcie ilustracyjne)

W Konstancinie-Jeziornie, w czwartkowy wieczór, doszło do potrącenia na pasach 77-letniej kobiety. Według naszych informacji samochodem, który potrącił kobietę, kierował znany dziennikarz Piotr Najsztub.

- Około godziny 19 na ulicy Piłsudskiego w Konstancinie-Jeziornie, przy skrzyżowaniu z ulicą Piasta, kierujący chevroletem potrącił na przejściu dla pieszych kobietę - mówi Jarosław Sawicki, rzecznik policji z Piaseczna. Dodał, że kierujący chevroletem był trzeźwy.

Poszkodowana kobieta została odwieziona do szpitala. Policja w sobotę nie informowała o jej stanie zdrowia.

Badania i ubezpieczenie

Jarosław Sawicki poinformował, że w chwili kontroli pojazd nie miał ważnych badań technicznych, a kierowca nie okazał polisy OC pojazdu, ani nie miał prawa jazdy. Pytany przez nas, czy kierowca nie miał przy sobie dokumentu, czy też w ogóle nie ma uprawnień do kierowania samochodem, odpowiedział, że jest to sprawdzane przez policję.

Piotr Najsztub w krótkiej rozmowie telefonicznej z tvnwarszawa.pl potwierdził, że był w czwartek uczestnikiem zdarzenia drogowego, ale nie chce go komentować. - Sprawą zajmuje się policja - stwierdził.

W sobotę po południu na Wale Miedzeszyńskim samochód przebił bariery i spadł ze skarpy:

[object Object]
Citroen spadł ze skarpyMateusz Szmelter /tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

mś/gp

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości