TVN Warszawa | Ulice

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Zginęło dwoje pieszych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP WyszkówŚmiertelny wypadek na trasie S8 na wysokości Ślubowa

Na trasie S8, za Wyszkowem, w kierunku Warszawy doszło do tragicznego wypadku. Jak informowała policja, zginęło dwoje pieszych - kobieta i mężczyzna - którzy przechodzili przez jezdnię. Droga w stronę Warszawy była zablokowana.

Do wypadku doszło na 503. kilometrze trasy S8 na wysokości miejscowości Ślubów. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwie osoby - kobieta i mężczyzna - zostali potrąceni przez samochód osobowy marki Renault. Piesi przechodzili przez trasę w miejscu niedozwolonym - poinformował rzecznik wyszkowskiej komendy komisarz Damian Wroczyński.

Później doprecyzował, że policjanci ustalili tożsamość ofiar: to 37-letni mieszkaniec i 37-letnia mieszkanka gminy Wyszków.

Do szpitala został przewieziony kierowca osobówki, 31-letni mieszkaniec Warszawy. - Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - zaznaczył policjant.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na miejscu pracowali, pod nadzorem prokuratora, policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Wyjaśniali przebieg i okoliczności wypadku. - Technik kryminalistyki zabezpiecza ślady, wykonuje oględziny miejsca wypadku, pojazdu, sporządza szkice zdarzeniowe - opisywał Wroczyński.

I ostrzegł kierowców przed dużymi utrudnieniami: - Droga w stronę Warszawy jest zablokowana. Ruch odbywa się przez zatokę autobusową.

Na trasie S8 w stronę Warszawy utworzył się kilkukilometrowy korek. Utrudnienia zakończyły się o 21.30.

W czwartek doszło do tragicznego wypadku na moście Gdańskim:

Tragedia na moście Gdańskim, zginął kierowca
Tragedia na moście Gdańskim, zginął kierowcaArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Wyszków

Pozostałe wiadomości