Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Zjechał z jezdni, odbił się od latarni, na parkingu potrącił pieszą

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na Bemowie

Poważny wypadek na Bemowie. Na skrzyżowaniu Górczewskiej oraz Powstańców Śląskich kierowca stracił panowanie nad autem i potrącił pieszą.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, kierowca skody prawdopodobnie zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem. - Jadąc w kierunku Bielan, przebił barierki na tymczasowym rondzie, wjechał na parking supermarketu i tam potrącił pieszą. Następnie zrobił coś na kształt pętli i znów znalazł się na ulicy. Samochód zatrzymał się na wysepce oddzielającej jezdnie - relacjonował Zieliński. I dodał, że na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki oraz policja.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 11.47. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca skody zjechał z pasa ruchu, uderzył w latarnię, od której się odbił i potrącił pieszą. Kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia - przekazał Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl