Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Grochowie. "Opatrywana jedna z pasażerek"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut na Grochowie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie dwóch aut na Grochowie

We wtorek rano na skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Podskarbińskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Jak informuje policja, poszkodowana jest jedna z pasażerek, a na Grochowskiej są utrudnienia.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6.30. Zderzyły się osobowa skoda i i kia. Pasażerka z tego drugiego samochodu jest opatrywana przez ratowników pogotowia. Obaj kierowcy byli trzeźwi - mówi Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Dodaje, że na Grochowskiej mogą występować utrudnienia.

Jarek, od którego otrzymaliśmy zdjęcia na Kontakt24, pisze o "ogromnej sile uderzenia":

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Po uszkodzeniu wygląda tak, jakby skoda uderzyła w bok kii, która w okolicy przejścia dla pieszych wyłamała z kolei w słupki rozdzielające chodnik od jezdni - relacjonuje Węgrzynowicz. - Na miejscu, oprócz policji, są też karetka pogotowia, straż pożarna oraz nadzór ruchu komunikacji. Samochody blokują pas w kierunku placu Wileńskiego, ale o tej porze nie ma jeszcze dużego ruchu - dodaje nasz reporter.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości