TVN Warszawa | Ulice

Wyrwa w jezdni, dziesięć uszkodzonych aut. "Mają poprzebijane opony"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dziesięć aut uszkodzonych przez wyrwę w jezdni
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plDziesięć aut uszkodzonych przez wyrwę w jezdni

Do uszkodzenia samochodów doszło na leśnym odcinku Wału Miedzeszyńskiego w Falenicy. Winowajcą okazała się spora wyrwa, która powstała pomiędzy jezdnią a poboczem.

Ubytek w jezdni powstał na wysokości Wału Miedzeszyńskiego 70, na pasie w kierunku centrum. - Uszkodzonych zostało około 10 samochodów. Na miejscu jest policja i pojazdy pomocy drogowej - przekazał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informuje Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, pierwsze zgłoszenie wpłynęło o godzinie 16.38. - Na miejscu są dwie nasze załogi. Wyrwa w jezdni uszkodziła opony w kilku samochodach. Policjanci zabezpieczyli to miejsce. Na miejsce została wezwana służba drogowa - przekazała policjantka.

Nasz reporter dodał, że dziura w jezdni ma około 15 centymetrów głębokości i około pół metra średnicy. - Wyrwa jest w miejscu, gdzie jezdnia łączy się z poboczem na pasie w kierunku centrum. Większość aut ma poprzebijane obie opony z prawej strony. Ich kierowcy zgłaszają również problemy z zawieszeniem - opisuje Węgrzynowicz. - Uszkodzone auta są sukcesywnie umieszczane na lawetach - dodaje.

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości