Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Auto stanęło w poprzek Trasy Łazienkowskiej po uderzeniu w bariery. "Kierująca nie miała uprawnień"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZdarzenie na Trasie Łazienkowskiej

Auto osobowe uderzyło w bariery na Trasie Łazienkowskiej. Utworzyły się korki na jezdni w kierunku Wisły. Jak podała policja, kierująca autem nie miała uprawnień do prowadzenia samochodów.

Do zdarzenie doszło przed godziną 13 na wysokości ulicy Polnej, przy rondzie Jazdy Polskiej. - Osobowa honda jadąca w kierunku Wisły, uderzyła w bariery, auto następnie stanęło w poprzek jezdni - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, na miejsce przyjechały służby. Utrudniony był przejazd w kierunku Wisły.

Z kolei Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał, że nikomu nic się nie stało. - Kierująca była trzeźwa, jednak nie miała uprawnień do prowadzenia samochodów. Auto zostanie odholowane - mówił.

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl