Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Pożar auta dostawczego. "Spłonęła cała kabina"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plNa Bielanach zapalił się samochód dostawczy

Na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Schroegera zapalił się samochód dostawczy z artykułami mięsnymi. Jak przekazali strażacy, nie ma osób poszkodowanych.

- Spłonęła cała kabina samochodu i część izotermy, w której prawdopodobnie były przewożone artykuły mięsne. Strażacy kończą już akcję. Na miejscu były dwa zastępy. Spalony samochód stoi w zatoce autobusowej, nie ma utrudnień w ruchu - przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej przekazał nam po godzinie 11, że na miejscu pracuje jeszcze jeden zastęp. Kierowca jechał w kierunku metra Wawrzyszew. - W momencie naszego przyjazdu pożar był rozwinięty. Kierowca zajechał w zatokę autobusową, nic mu się nie stało. Akcja zmierza już ku końcowi, trwa dogaszanie - poinformował strażak.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl