Autobus zderzył się z teslą. Kierowcy auta nie było na miejscu

Kolizja autobusu z teslą

Kolizja autobusu z teslą
Zderzenie tesli z autobusem
Źródło: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszwa.pl

W okolicach pętli autobusowej Bródno Podgrodzie doszło do zderzenia tesli z autobusem miejskim. Reporter tvnwarszawa.pl dowiedział się, że kierowcy auta osobowego nie było na miejscu.

Barbara Szczerba z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała, że do zdarzenia doszło o 14.30. - To kolizja autobusu z samochodem osobowym. Nie ma osób poszkodowanych, na miejscu trwają czynności - poinformowała.

Chodzi o autobus linii numer 169, który jechał w kierunku Dworca Wschodniego. Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz ustalił, że na miejscu nie było kierowcy tesli.

Potwierdził to Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca przed przyjazdem policji oddalił się z miejsca. Trwają czynności w celu jego ustalenia. Kierujący autobusem był trzeźwy - podał policjant.

Czytaj także: