TVN Warszawa | Ulice

Dachowanie na Myśliborskiej. Nie ma poszkodowanych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie na Myśliborskiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Dachowanie na Myśliborskiej

W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na Myśliborskiej, jeden z nich dachował. Straż pożarna podaje, że nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 przy skrzyżowaniu Myśliborskiej z Ćmielowską. Jak relacjonuje reporter Artur Węgrzynowicz, uczestniczyły w nim dwie osobowe toyoty. Jedna z nich dachowała, lądując na jednym z wlotów Myśliborskiej. Druga ma natomiast rozbity przód.

Na miejscu zdarzenia były policja, pogotowie i trzy zastępy straży pożarnej. Z ustaleń naszego reportera wynika, że uczestnicy kolizji zostali przebadani w karetce, ale nie było konieczności zabierania ich do szpitala. Potwierdzają to strażacy. - Nikt nie został poszkodowany. Osoby podróżujące pojazdami ewakuowały się same, jeszcze przed naszym przybyciem - przekazał nam Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Przed godziną 21 miejsce kolizji było już uprzątnięte, a ruch został przywrócony. - Strażacy użyli dźwigu na samochodzie technicznym, by ustawić toyotę na koła - dodaje Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości