TVN Warszawa | Ulice

Czołowe zderzenie na Marywilskiej. "Zepchnął samochód na przeciwległy pas"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Trzy samochody zderzyły się na Marywilskiej

Na Marywilskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w które później uderzyło jeszcze auto dostawcze. Pierwszą informację i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło około 14.15 na skrzyżowaniu Marywilskiej z Odlewniczą.

- Czołowo zderzyły się peugeot i toyota, później uderzył w nie jeszcze volkswagen. Nikt nie został poszkodowany, a kierujący byli trzeźwi - poinformował Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Ostrzegał też o dużych utrudnieniach w ruchu po kolizji.

''Zepchnął samochód na przeciwległy pas''

- Z relacji świadków wynika, że w tył toyoty uderzył volkswagen, zepchnął samochód na przeciwległy pas w wyniku czego, doszło do czołowego zderzenia z peugeotem - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Na czas działania służb ruch na Marywilskiej był zablokowany. - Strażacy zepchnęli samochody na pobocze, korek był ogromny, ale teraz już zaczął się rozładowywać - opowiadał po godzinie 15 Węgrzynowicz.

Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i jeden zespół pogotowia ratunkowego. - Jednak osoba, która była badana w karetce, nie wymagała dalszej opieki i została na miejscu - poinformował nasz reporter.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/pm

Źródło zdjęcia głównego: Joanna / Kontakt 24