Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Samochód na dachu w poprzek drogi

Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDachowanie przy Radzymińskiej

- Kierowca renaulta najpierw uderzył w zaparkowany samochód, później dachował - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Do zderzenia doszło na jezdni równoległej do Radzymińskiej na wysokości numeru 326. Jak informuje Szymon Kisieliński ze straży pożarnej, około godziny 14.15 dachowanie zauważyła osoba z pobliskiego biura i powiadomiła o tym służby. - Kiedy dojechaliśmy na miejsce, samochód znajdował się na dachu, a kierujący był już poza pojazdem - mówi.

Mężczyzna został przebadany na miejscu przez zespół ratowników medycznych, ale jak wynika z relacji Kisielińskiego, nie wymagał hospitalizacji.

Na miejscu pracowały trzy załogi strażaków i pomoc drogowa. - Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pierwszy zastęp wrócił do bazy około godziny 14.50 - zaznaczył Kisieliński.

Najpierw uderzył w volskwagena

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, miejsce, w którym doszło do zdarzenia, to już teren Ząbek. - Samochód, a konkretniej renault, leży na dachu w poprzek drogi. Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, kierowca najpierw uderzył w zaparkowanego volkswagena, później dachował - opisywał.

Do kolizji doszło na jezdni równoległej do Radzymińskiej, nie było dużych utrudnień w ruchu.

Dachowanie na Radzymińskiej | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Dachowanie na Radzymińskiej | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Dachowanie na Radzymińskiej | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp