TVN Warszawa | Ulice

Kot przebiegał drogą i wpadł pod auto. Przeżył, ale zakleszczył się pod maską

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Po zderzeniu z autem kot zakleszczył się pod maską
Po zderzeniu z autem kot zakleszczył się pod maską

W Piasecznie kierująca autem osobowym uderzyła w przebiegającego przez jezdnię kota. Zwierzę przeżyło, ale zaklinowało się pod maską. Ostatecznie kota udało się wyciągnąć policjantowi z drogówki.

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki brali udział w niecodziennej interwencji. Z informacji przekazanych im przez oficera dyżurnego wynikało, że na drodze krajowej numer 79 kierująca toyotą zderzyła się z przebiegającym przez jezdnię kotem.

- Sierżant Adrian Leszko oraz starsza posterunkowa Paulina Lackowska na miejscu stwierdzili w toyocie połamaną atrapę chłodnicy. Kierująca oświadczyła, że kot na jezdnię wbiegł nagle tuż przed maskę pojazdu i nie zdołała w porę wyhamować - relacjonuje Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy piaseczyńskiej policji.

Nagle policjanci usłyszeli popiskiwania wydobywające się z wnętrza samochodu. Okazało się, że w wyniku zderzenia kot poprzez rozbitą atrapę wpadł pod maskę silnika i zaklinował się. - Sierżant przez kilkanaście minut próbował go uwolnić. Udało się, a wystraszony i poobijany kocur został przekazany w ręce fundacji zajmującej się rannymi zwierzakami - przekazał Sawicki.

Po zderzeniu z autem kot zakleszczył się pod maskąKPP w Piasecznie

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Piasecznie

Pozostałe wiadomości