Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Parady, warsztaty i koncert na dachu. Święto Saskiej Kępy

Ulice

materiał prasowePlan sytuacyjny święta Saskiej Kępy

W sobotę swoje święto już po raz siódmy obchodzić będzie nadwiślańska Saska Kępa. W programie imprezy przygotowano m.in. koncerty twórczości Agnieszki Osieckiej, patronki święta. Na Saskiej Kępie ruch pojazdów będzie utrudniony.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 wielką paradą uliczną, która wyruszy z ronda Waszyngtona w kierunku sceny przy ul. Obrońców.

Punktualnie o 19.00 na koncercie galowym wystąpią: zespół Kameleon, grupa pop-rock MADI z Holandii, tancerze z kolumbijskiego Swing Latino Tigo i Stachursky. Tuż przed 22.00 podwójny kwintet orkiestry Sinfonia Varsovia wykona na dachu Klubu Kultury Saska Kępa Muzykę ogni sztucznych G.F. Haendla.

Utrudnienia dla kierowców Zmiany w organizacji ruchu potrwają całą sobotę do niedzieli do godz. 22.00. Zamknięta będzie ul. Francuska oraz ul. Paryska na odcinku od ronda Waszyngtona do Brukselskiej. Wyłączony z ruchu ciąg ulic można objechać ulicami: Saską lub Wałem Miedzeszyńskim. Nie będzie możliwości przejazdu przez ul. Francuską i ul. Paryską w ciągu ulic: Lipskiej, Berezyńskiej, Walecznych, Obrońców oraz Meksykańskiej. Całkowicie przejezdna będzie natomiast ul. Zwycięzców. Utrzymany będzie także wyjazd z ul. Brukselskiej przez rondo do Wersalskiej i Wału Miedzeszyńskiego.

Czytaj też na Kontakt24.

Utrudnienia na Saskiej KępieGrafika TVN24

as

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowe

Pozostałe wiadomości