Naczepa odpięła się od tira, uderzyła w drugą ciężarówkę

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plNaczepa ciężarówki uderzyła w drugi pojazd

Groźne zderzenie na drodze wojewódzkiej numer 801. Naczepa odczepiła się od tira i uderzyła w inną ciężarówkę. Obwodnica Karczewa była zablokowana.

O zdarzeniu informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Ciężarówki jechały w przeciwnych kierunkach: jedna w stronę Puław, druga - Warszawy. Od jednego tira odpięła się naczepa i uderzyła w drugie auto. Szczęśliwie nie było do zderzenie czołowe. Oderwana naczepa "przerysowała" bok ciężarówki - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. I dodał, że lekko poszkodowany został kierowca uderzonego auta. - Został przebadany na miejscu - zaznaczył Zieliński.

Jego ustalenia potwierdziła policja. - Doszło do oderwania naczepy jednego z pojazdów, która uderzyła w drugi. Nie ma osób poszkodowanych. Zablokowana jest droga wojewódzka numer 801 w obu kierunkach na wysokości Karczewa. Policja kieruje kierowców na objazdy - tłumaczyła Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Nasz reporter precyzował, że służby wyznaczyły objazd przez Karczew. - Na miejscu pracują policja i straż pożarna - mówił Tomasz Zieliński.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl