Czołowe zderzenie na krajowej "2". Zginęło dwóch kierowców

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek na krajowej "2" w Kałuszynie
Śmiertelny wypadek na krajowej "2" w Kałuszynie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na krajowej "2" w Kałuszynie

Śmiertelny wypadek na krajowej "2" w Kałuszynie. W czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych zginęli obaj kierowcy. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że na rozbite pojazdy najechał trzeci samochód. Podróżujące nim osoby trafiły pod opiekę pogotowia. Droga została zablokowana na czas akcji i czynności pod nadzorem prokuratora.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku około godziny 14.25.

- Na 533. kilometrze drogi krajowej numer dwa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na obecną chwilę prowadzone są działania ratownicze polegające na wydobyciu osób poszkodowanych z pojazdów. Ich stan nie jest znany - przekazał początkowo Kamil Płochocki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

Policja podaje, że w czołowym zderzeniu uczestniczyły volvo i volkswagen. - Na miejscu trwa akcja służb. Jest tam zespół ratownictwa medycznego. Niestety jedna osoba zginęła, druga jest reanimowana - poinformowała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Nie żyje dwóch kierowców

Kilkanaście minut później policjantka przekazała, że drugiej reanimowanej osoby nie udało się uratować. Ofiarami śmiertelnymi wypadku są obaj kierowcy aut osobowych. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu uczestniczył trzeci pojazd - dacia, która najechała na volvo i volkswagena po ich zderzeniu. Osoby podróżujące tym autem są badane w karetce pogotowia - powiedziała Putyra.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Na miejscu prowadzono czynności pod nadzorem prokuratora. Policjanci kierowali na objazdy okolicznymi miejscowościami. Utrudnienia zakończyły się po godzinie 18.

Śmiertelny wypadek na krajowej "2" w KałuszynieGoogle Maps

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości