70-latek wszedł prosto pod tramwaj

fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl

fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl
fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl
Źródło: | Fakty TVN

Około godziny 8:00 rano na ul. Wolskiej tramwaj linii 70 śmiertelnie potrącił starszego mężczynę. Ten zmarł na miejscu. Były duże utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku Bemowa. Przez trzy godziny zablokowany zablokowany był również ruch tramwajowy.

- Mężczyzna stał na końcu wysepki przystankowej tyłem do torowiska - mówi Michał Powałka rzecznik Tramwajów Warszawskich. - W chwili nadjeżdżania składu, odwrócił się i wszedł na torowisko wprost pod tramwaj - opisuje.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów

- Mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzna zmarł - poinformowała tvnwarszawa.pl Beata Wlazłowska z biura prasowego KSP. - Są utrudnienia na ul. Wolskiej w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia - dodała. Zablokowany był jeden pas Wolskiej w kierunku Bemowa. Ruch tramwajowy w tym kierunku został wstrzymany. - Wznowiono go o 10.50 - powiadomił Powałka.

70-latek wszedł prosto pod tramwaj

as/mz

Mapy dostarcza Targeo.pl

Czytaj także: