TVN Warszawa | Okolice

Niewybuch znaleziony na budowie obwodnicy Grodziska Mazowieckiego

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/gp
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
ShutterstockStraż pożarna (zdjęcie ilustracyjne)

W piątek po południu robotnicy pracujący przy budowie obwodnicy Grodziska Mazowieckiego natrafili na niewybuch. Na miejsce wezwano saperów.

Pierwszą informację na ten temat otrzymaliśmy na Kontakt24. "Na terenie budowy obwodnicy Grodziska Mazowieckiego na rondzie przy ulicy Orlicz-Dreszera w Kozerkach odnaleziono dwa niewybuchy. Na miejscu są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim i strażacy z Grodziska Mazowieckiego. Na miejsce jedzie patrol saperski celem zabrania niewybuchów" - przekazał nam Czytelnik.

Droga była zablokowana

Informacje potwierdził aspirant Krzysztof Stefaniak z Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Zgłoszenie dotyczące potrzeby zabezpieczenia terenu otrzymaliśmy o godzinie 12.18. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Grodziska Mazowieckiego i jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia działań przez patrol saperski - poinformował strażak.

Dodał, że na czas prowadzonych prac, droga numer 719 była zablokowana. Działania służb zakończyły się o 13.30.

Czytaj również: Akcja saperów przy placu Zawiszy. Robotnicy wykopali skrzynki z amunicją:

Akcja saperów w pobliżu siedziby PiS
Akcja saperów w pobliżu siedziby PiSArtur Węgrzynowicz / tvnwsarszawa.pl

Autor:katke/gp

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości