Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

    Sprawdź, kto kandyduje do Sejmu w Warszawie i "obwarzanku" wokół stolicy

    TVN Warszawa | Najnowsze

    Autor:
    kz/b
    Źródło:
    PKW/tvnwarszawa.pl
    Jak mogą głosować osoby przebywające w szpitalu? TVN24
    wideo 2/3
    Wybory 2019

    Wybory parlamentarne 2019. Prezentujemy listy kandydatów startujących w wyborach do Sejmu w okręgach numer 19 i 20. Obejmuje on swoim zasięgiem część województwa mazowieckiego - to obszar Warszawy oraz "obwarzanka", czyli przyległych powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego, wołomińskiego.

    SPRAWDŹ TEŻ, KTO KANDYDUJE DO SENATU >>>

    Okręg numer 19, powiat: Warszawa

    Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    1. BARTOSZEWSKI Władysław Teofil, historyk, nie należy do partii politycznej 2. OJER Anna Małgorzata, ekonomista, nie należy do partii politycznej 3. STANISZKIS Joanna Maria, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej 4. STELMAŃSKA Izabela, dyrektor departamentu, Polskie Stronnictwo Ludowe 5. HELWING Stanisław Piotr, manager, nie należy do partii politycznej 6. WĄSOWICZ Michał Janusz, radca prawny, nie należy do partii politycznej 7. RAKIEL-CZARNECKA Walentyna, menedżer artystyczny, Polskie Stronnictwo Ludowe      8. FLIS-KUCZYŃSKA Halina, dziennikarz, Unia Europejskich Demokratów     9. ZAWŁOCKI Juliusz Jakub, geograf, nie należy do partii politycznej  10. SAWICKI Emil Krzysztof, student, Polskie Stronnictwo Ludowe  11. STRĄK Michał Stanisław, dyrektor wykonawczy, Polskie Stronnictwo Ludowe      12. BOGIEL Teresa Maria, prezes, Polskie Stronnictwo Ludowe  13. MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew, lekarz, nie należy do partii politycznej  14. ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej  15. WASILEWSKA Lucyna Gertruda, prezes, Polskie Stronnictwo Ludowe  16. PŁOWICZ Marcin Tomasz, pedagog, nie należy do partii politycznej  17. BIELSKI Karol Tomasz, dyrektor wykonawczy, Polskie Stronnictwo Ludowe     18. DYDUCH Janusz, nauczyciel akademicki, Polskie Stronnictwo Ludowe      19. GARSTKA Tatiana Joanna, prezes, nie należy do partii politycznej  20. ŁAZARSKI Roman, prawnik, Unia Europejskich Demokratów     21. PANAS Anna Józefa, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe      22. WYSZYŃSKA Teresa Maria. inżynier zootechniki, Polskie Stronnictwo Ludowe      23. GRUDOWSKA Agata Zofia, ekonomista, Polskie Stronnictwo Ludowe 24. RUTKOWSKA Mirosława, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe   25. MARECKI Marek Antoni lekarz, nie należy do partii politycznej  26. MAZUREK Aleksander Paweł, farmaceuta, nie należy do partii politycznej  27. OWCZARSKI Piotr Krzysztof, dziennikarz, nie należy do partii politycznej  28. KOZUBEK Elżbieta Barbara, nauczyciel akademicki – nauki techniczne, Polskie Stronnictwo Ludowe            29. MISIEJKO Karolina, prawnik, Polskie Stronnictwo Ludowe  30. PASTEWKA Małgorzata Halina, architekt, nie należy do partii politycznej  31. NOWOSIELSKI Kamil Ernest, naczelnik kierownik wydziału, Polskie Stronnictwo Ludowe      32. WIECZOREK Katarzyna Agata, dyrektor departamentu, Polskie Stronnictwo Ludowe 33. GOŁOTA Bożenna Jolanta, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych, Polskie Stronnictwo Ludowe 34. CZAPLICKI Zbigniew, dziennikarz, Polskie Stronnictwo Ludowe  35. WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech, technik mechanik, Unia Europejskich Demokratów   36. MAZUREK Jerzy, historyk, nie należy do partii politycznej  37. CHOIŃSKA Alicja Elżbieta, reżyser teatralny, Unia Europejskich Demokratów     38. SZYMANEK Piotr Ludomir, radca prawny, nie należy do partii politycznej  39. TYSZCZUK Sebastian Adrian, archeolog, nie należy do partii politycznej 

    Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    1. KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość 2. KAMIŃSKI Mariusz, historyk, Prawo i Sprawiedliwość           3. GOSIEWSKA Małgorzata Maria, poseł na Sejm RP, Prawo i Sprawiedliwość           4. NAIMSKI Piotr Aleksander, biochemik, Prawo i Sprawiedliwość   5. KRAJEWSKI Jarosław Karol, politolog, Prawo i Sprawiedliwość 6. LISIECKI Paweł Jacek, historyk, Prawo i Sprawiedliwość 7. GRYGLAS Zbigniew, parlamentarzysta, Porozumienie Jarosława Gowina 8. TOMASZEWSKA Ewa, fizyk, Prawo i Sprawiedliwość 9. KALETA Sebastian Jerzy, radca prawny, Prawo i Sprawiedliwość           10. WYPYCH Małgorzata Maria, adwokat, nie należy do partii politycznej  11. MELAK Andrzej Józef, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej  12. SEMENIUK Olga Ewa, specjalista administracji publicznej, Prawo i Sprawiedliwość 13. GÓRSKI Patryk, dyrektor generalny, Prawo i Sprawiedliwość           14. BOROWSKI Adam Zbigniew, redaktor wydawniczy, nie należy do partii politycznej  15. FRĄCKOWIAK Filip Jakub, politolog, Prawo i Sprawiedliwość           16. CHOJNOWSKI Wojciech Maciej, urzędnik państwowy, Prawo i Sprawiedliwość           17. TERLECKA Mirosława Hanna, nauczyciel nauczania początkowego, Prawo i Sprawiedliwość           18. GOZDEK Piotr Paweł, socjolog, Prawo i Sprawiedliwość           19. PERET Ewa, dyrektor finansowy , nie należy do partii politycznej  20. GÓRSKI Krzysztof Robert, dyrektor współpracy międzynarodowej, Prawo i Sprawiedliwość           21. BOSAK Krzysztof Tomasz, asystent prawny, nie należy do partii politycznej  22. KOLASIŃSKA Bożena, nauczyciel języka obcego, Prawo i Sprawiedliwość           23. CACKOWSKI Marek Jan, inżynier mechanik - środki transportu, Prawo i Sprawiedliwość           24. POLAK Katarzyna Maria, specjalista ds. reklamy i marketingu, Prawo i Sprawiedliwość 25. KACPROWICZ Sławomir Stanisław, inżynier budownictwa, Prawo i Sprawiedliwość           26. SMALCERZ Ewa Maria, technik fizjoterapii, Prawo i Sprawiedliwość           27. MIODUSZEWSKA Teresa, kelner, Prawo i Sprawiedliwość   28. KULESZA Stefan, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość     29. CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej              30. TERLECKI Paweł Andrzej, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość           31. WYSOCKI Krzysztof, historyk, Prawo i Sprawiedliwość           32. KĘZIK Anna, ekonomista, Prawo i Sprawiedliwość           33. GAJEWSKA Irena, politolog, nie należy do partii politycznej  34. SZYMAŃSKI Paweł, leśnik, Prawo i Sprawiedliwość           35. PALUSZEK Aneta, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość           36. JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga, pracownik obsługi biurowej, Prawo i Sprawiedliwość           37. MOLICKI Maciej, logistyk, Prawo i Sprawiedliwość           38. KSIĘŻAK Paweł Krzysztof, specjalista ds. reklamy i marketingu, nie należy do partii politycznej  39. REJOWSKI Grzegorz Paweł, student, Prawo i Sprawiedliwość           40. ZABŁOCKI Wojciech Jakub, przedstawiciel władzy, Prawo i Sprawiedliwość          

    Czas decyzji: debata w TVN24
    Czas decyzji: debata w TVN24
    TVN24

    Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

    1. ZANDBERG Adrian Tadeusz, programista, Razem   2. ŻUKOWSKA Anna Maria, prawnik, Sojusz Lewicy Demokratycznej 3. TARCZYŃSKA Anna Małgorzata, radczyni prawna, Wiosna Roberta Biedronia 4. BIEJAT Magdalena Agnieszka, socjolożka, Lewica Razem 5. LIEDEL Krzysztof, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej  6. PELC Filip Tadeusz, dziennikarz, Wiosna Roberta Biedronia  7. PRZYŁUSKA Bożena Marta, przedsiębiorczyni, nie należy do partii politycznej  8. BRÓZDA Hanna Janina,  pedagog, Sojusz Lewicy Demokratycznej 9. DUDA Katarzyna Beata, zawodowa działaczka związku zawodowego, nie należy do partii politycznej  10. STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew , specjalista administracji publicznej, Wiosna Roberta Biedronia  11. LISZKA Sebastian Roman, analityk biznesowy, Wiosna Roberta Biedronia 12. POSTNIKOFF Danuta Beata, reżyser filmów dokumentalnych, Sojusz Lewicy Demokratycznej 13. WICHA Joanna Beata, pielęgniarka, Lewica Razem 14. KUBIAK Jacek Zbigniew, naukowiec, nie należy do partii politycznej  15. GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech, prawnik, nie należy do partii politycznej  16. KUCZYŃSKA Urszula Teresa, tłumaczka, Lewica Razem 17. MYCKA Łukasz Kamil, zawodowy pracownik związku zawodowego, Sojusz Lewicy Demokratycznej  18. KELLES-KRAUZ Joanna Maria, dziennikarz, nie należy do partii politycznej  19. OŻDŻEŃSKI Wojciech, instruktor sportu, Twój Ruch  20. ROZENEK Dariusz Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej  21. BRONOWICKA Joanna Wanda, socjolog, Lewica Razem  22. DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej  23. DOMAŃSKA Inga Maria, architektka, Lewica Razem  24. RYTEL Jerzy Marian, ekonomista, Sojusz Lewicy Demokratycznej  25. WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor, inżynier mechanik , Sojusz Lewicy Demokratycznej  26. PAJĘCKA Anna Paulina, kulturoznawczyni, Lewica Razem  27. JAGODZIŃSKA Anna Klara, asystentka księgowości, Lewica Razem  28. MIENIEWSKI Daniel, menedżer, Sojusz Lewicy Demokratycznej  29. LUTOSTAŃSKA Agnieszka, ekonomistka, nie należy do partii politycznej  30. SÓJKA Małgorzata Anna, dziennikarka, Lewica Razem  31. ŻURAWSKI Cezary, technik mechanik, Polska Partia Socjalistyczna  32. SADOWSKA Anna Paulina, pedagożka, nie należy do partii politycznej  33. MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław, audytor Warszawa, Sojusz Lewicy Demokratycznej  34. KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna, grafik komputerowy, Lewica Razem  35. GODLEWSKA Joanna Maria, koordynatorka projektów, Lewica Razem  36. SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej, informatyk, Sojusz Lewicy Demokratycznej  37. JANICZAK Grzegorz Jan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej  38. UTOWKA Patryk Piotr, nauczyciel, Wiosna Roberta Biedronia  39. SAYED Marta Zofia, przedsiębiorca, Wiosna Roberta Biedronia  40. GADZINOWSKI Piotr, publicysta, Sojusz Lewicy Demokratycznej 

    Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

    1. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, publicysta, Konfederacja Wolność i Niepodległość  2. PEJO Bartłomiej Artur, przedstawiciel władzy samorządowej, Konfederacja Wolność i Niepodległość  3. SKUTECKI Paweł Juliusz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej  4. MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej  5. MAGIERA Wiesław Marian, dziennikarz, nie należy do partii politycznej  6. KOWALIŃSKI Aleksander Filip, politolog, Ruch Narodowy  7. NITECKA Ewa Alicja, nauczycielka, nie należy do partii politycznej  8. BOROWSKI Jan, przedsiębiorca lotniczy, nie należy do partii politycznej  9. KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna, prawnik, nie należy do partii politycznej  10. JURKIEWICZ Gabriela Zofia, student, Korwin  11. WAWER Alina Barbara, opiekunka dziecięca, nie należy do partii politycznej  12. TUMANOWICZ Sławomir, matematyk, nie należy do partii politycznej  13. KUMÓR Andrzej Paweł, dziennikarz, nie należy do partii politycznej  14. KRANAS Justyna Stefania, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej  15. ŻELAZNY Krystian Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej  16. ROSS Sebastian, przedsiębiorca, Korwin 17. ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena, prawnik, nie należy do partii politycznej  18. URBANEK Antoni Konrad, prawnik, nie należy do partii politycznej  19. ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz, student, członek partii politycznej: Korwin 20. BODAKOWSKI Jan Antoni, politolog, nie należy do partii politycznej  21. KOWALSKI Jarosław Grzegorz, przedstawiciel handlowy, Korwin 22. JARZĄBEK Łukasz Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej  23. KOWALSKA Agnieszka, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej  24. KESSLING Izabela, księgowa, nie należy do partii politycznej  25. BABIAK Andrzej, instalator systemów alarmowych, Ruch Narodowy  26. FLORYSIAK Jacek Piotr, przedsiębiorca, Ruch Narodowy  27. STERKOWSKI Piotr Roman, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej  28. DMOWSKI Rafał Przemysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej  29. POKOJSKA Angelika Justyna, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej  30. UTECHT Martyna, student, nie należy do partii politycznej  31. KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena, sekretarka, nie należy do partii politycznej  32. NIEZNAŃSKA Paulina, kierownik sklepu, nie należy do partii politycznej  33. KŁOS Rafał Patryk, student, nie należy do partii politycznej  34.  KUŚMIERCZYK Marcin Józef, przedstawiciel handlowy, Ruch Narodowy  35. KASPRZAK Rajmund Krzysztof, kierownik projektu, Ruch Narodowy  36. KASJANIUK Adam, doradca finansowy, Ruch Narodowy  37. RUMIŃSKI Jakub Maciej, kierownik projektu, nie należy do partii politycznej  38. ROSOWSKI Włodzimierz Witold, filmowiec, nie należy do partii politycznej  39.  ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria, student, nie należy do partii politycznej  40.  KROGULSKI Mariusz Lesław, żołnierz, Ruch Narodowy 

    Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

    1. KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria, producent filmowy, Platforma Obywatelska RP  2. LUBNAUER Katarzyna Anna, nauczyciel akademicki, Nowoczesna 3. ROSATI Dariusz Kajetan, ekonomista, nie należy do partii politycznej  4. FABISIAK Joanna, nauczyciel akademicki, Platforma Obywatelska RP  5. SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz, nauczyciel akademicki, Platforma Obywatelska RP 6. PIEKARSKA Katarzyna Maria, radca prawny, nie należy do partii politycznej  7. SZCZERBA Michał Roch, poseł na Sejm RP, Platforma Obywatelska RP  8. POTAPOWICZ Sławomir, politolog, Nowoczesna 9. ZIELIŃSKA Urszula Sara , kierownik do spraw marketingu, Partia Zieloni 10. KOSECKI Roman Jacek,  trener sportu, nie należy do partii politycznej  11. POTOROCZYN Paweł Rafał, pisarz, nie należy do partii politycznej  12. DĄBROWSKA Alicja, lekarz, Platforma Obywatelska RP  13. JACHIRA Klaudia Krystyna, aktor, nie należy do partii politycznej  14. SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr, urzędnik samorządowy, Platforma Obywatelska RP  15. ŁOBODA Dorota Ewa, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej  16. MANARCZYK Bożena Maria, doradca podatkowy, Platforma Obywatelska RP  17. BORKOWSKI Wojciech Józef, lekarz, Platforma Obywatelska RP  18. KRAJEWSKA Sylwia, ekonomista, Platforma Obywatelska RP  19. KACPRZYK Dawid, student Warszawa, Platforma Obywatelska RP  20. MIŚKIEWICZ Jolant, dziennikarka, Platforma Obywatelska RP  21. LUFT Krzysztof Stanisław , dziennikarz, nie należy do partii politycznej  22. ŁOBACZ Bogusław Kazimierz, technik mechanik samochodowy, nie należy do partii politycznej  23. SKRZECZ Jerzy Norbert, specjalista do spraw marketingu handlu, Platforma Obywatelska RP  24. TURSKA Marta Katarzyna, menedżer, Platforma Obywatelska RP  25. PIOTROWSKI Arkadiusz ekonomista, Platforma Obywatelska RP  26. WYRWAŁ Agnieszka Monika, projektant mody, Platforma Obywatelska RP  27.  RUDZIAK Anna menadżer ds. sprzedaży, Platforma Obywatelska RP 28.  SAMCZYK Anna Elżbieta, audytor, Platforma Obywatelska RP  29. LACH Lilianna Irena, pedagog, nie należy do partii politycznej  30.  ŁĄCKA Ilona Joanna, inżynier inżynierii środowiska, Platforma Obywatelska RP  31.  ROGULSKI Igor, psycholog, Platforma Obywatelska RP  32. LEŚNIAK Edyta Róża, inżynier technologii żywności, Platforma Obywatelska RP  33.  WASYLUK Aleksander, informatyk, nie należy do partii politycznej  34. CHMIEL Patrycja Maria,  doktor nauk społecznych, nie należy do partii politycznej  35. ROSS Tadeusz Edward, aktor, Platforma Obywatelska RP  36.  WOJDA Paweł Konrad, programista aplikacji, Platforma Obywatelska RP  37.  STELMASZYK Anna Małgorzata, ekonomista, Platforma Obywatelska RP  38. KERYK Myroslava, socjolożka, nie należy do partii politycznej  39. KRASOŃ Łukasz, mówca motywacyjny, nie należy do partii politycznej  40.  GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata, przedsiębiorca, Platforma Obywatelska RP

    Wtorek ostatnim dniem na dopisanie do spisu wyborców
    Wtorek ostatnim dniem na dopisanie do spisu wyborców
    TVN24

    Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 20

    Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    1. MORDAK Robert Dariusz, architekt, nie należy do partii politycznej 2. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga, politolog, Polskie Stronnictwo Ludowe 3. STEFANIAK Jakub Łukasz, dziennikarz, Polskie Stronnictwo Ludowe 4. PETELICKA Agnieszka Beata, ekonomista, nie należy do partii politycznej 5. ŚWIERCZ Artur Mateusz, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej 6. BIERNACKA Magdalena, dyrektor departamentu, Polskie Stronnictwo Ludowe 7. OLEKSIAK Emilia, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe 8. GRAJDA Dariusz Grzegorz, prezes, Polskie Stronnictwo Ludowe 9. GALIŃSKI Piotr Stanisław, przedstawiciel władzy samorządowej, Polskie Stronnictwo Ludowe 10. MAŁOLEPSZY Karol Andrzej, doradca zawodowy, Polskie Stronnictwo Ludowe 11. POZOREK Artur, wyższy urzędnik samorządowy, Polskie Stronnictwo Ludowe 12. BUSZTA Krystian Stanisław, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej 13. SUDOMIRSKI Marek Szczepan, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej 14. SZYNKIEWICZ Ewa, rolnik upraw polowych, Polskie Stronnictwo Ludowe 15. LITWIŃCZUK Zdzisław Czesław, prezes, Unia Europejskich Demokratów 16. NASIADKA Ilona, ekonomista, Polskie Stronnictwo Ludowe 17. CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna, prawnik, nie należy do partii politycznej 18. DOMINIAK Michał Adam, technik leśnik, nie należy do partii politycznej 19. ŁUKASIŃSKA Maryla Barbara, animator kultury, nie należy do partii politycznej 20. OKUROWSKA Małgorzata, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej 21. SOSIN Daniel Krzysztof, architekt, nie należy do partii politycznej 22. PIEKUT Damian Marek, trener sportu, Polskie Stronnictwo Ludowe 23. RYŚ-FERENS Erwina Lilia, nauczyciel wychowania fizycznego, Polskie Stronnictwo Ludowe 24. BORKOWSKI Łukasz Jan, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

    Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    1. BŁASZCZAK Mariusz, urzędnik państwowy, Prawo i Sprawiedliwość  2. CZERWIŃSKA Anita, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość 3. SMIRNOW Andrzej, nauczyciel akademicki, Prawo i Sprawiedliwość 4. SZYSZKO Jan Feliks, leśnik, Prawo i Sprawiedliwość 5. SIPIERA Zdzisław Tadeusz, wyższy urzędnik państwowy, Prawo i Sprawiedliwość 6. UŚCIŃSKI Piotr Michał, parlamentarzysta, Prawo i Sprawiedliwość 7. BITTEL Andrzej, prawnik, Prawo i Sprawiedliwość 8. OLSZEWSKI Dariusz, dyrektor do spraw administracyjnych, Solidarna Polska 9. KLINOWSKI Marcel Józef, specjalista ds. transportu, Porozumienie Jarosława Gowina 10. PRÓSZYŃSKI Michał Feliks, politolog, Prawo i Sprawiedliwość 11. KWIEK Monika Joanna, nauczyciel języka obcego, Prawo i Sprawiedliwość 12. SZYDLIK Robert, wyższy urzędnik samorządowy, Prawo i Sprawiedliwość 13. TRACZYK Stefan, leśnik, Prawo i Sprawiedliwość 14. LASKUS Tomasz Bogumił, politolog, Prawo i Sprawiedliwość 15. BOJEMSKA Dorota Małgorzata, zawodowy działacz organizacji pozarządowej, nie należy do partii politycznej 16. MADZIAR Jolanta Monika, prezes zarządu, nie należy do partii politycznej 17. PRUSZCZYK Grzegorz, administrator baz danych, Prawo i Sprawiedliwość 18. NIEZABITOWSKI Zbigniew, kierownik wydziału, Prawo i Sprawiedliwość 19. ZALEWSKA Aurelia, ekonomista, Prawo i Sprawiedliwość 20. MIROSŁAW Renata, nauczyciel nauczania początkowego, Prawo i Sprawiedliwość 21. CHOROŚ Piotr, właściciel firmy budowlanej, Prawo i Sprawiedliwość 22.  SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata, psycholog, Prawo i Sprawiedliwość 23. RUDZKA Anna Krystyna, historyk, Prawo i Sprawiedliwość 24. CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata, aktorka, nie należy do partii politycznej

    Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

    1. ROZENEK Andrzej Tadeusz, dziennikarz, Sojusz Lewicy Demokratycznej 2. ZIMMERMANN Julia Eliza, socjolog, Lewica Razem 3. BUŹNIAK Sylwia Lidia, Ekonomistka, Wiosna Roberta Biedronia 4. PONIEWIERKA Leszek, filolog języka nowożytnego, Wiosna Roberta Biedronia 5. GÓRSKI Marcin, sprzedawca, Lewica Razem 6. RADZIKOWSKI Andrzej Marek, koordynator spedycji, nie należy do partii politycznej 7. GOŁOTA Konrad Krzysztof, doradca finansowy, Sojusz Lewicy Demokratycznej 8. SKÓRSKA Ewa Katarzyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej 9. BRAITER Katarzyna Anna, ekonomistka, nie należy do partii politycznej 10. GAWKOWSKI Bartosz Konrad, urzędnik do spraw licencji, Wiosna Roberta Biedronia 11. CIEPLIŃSKA-KOWALSKA Joanna Dagmara, nauczycielka, Lewica Razem 12. STARZYŃSKA Małgorzata Henryka, specjalista ds. reklamy i marketingu,nie należy do partii politycznej 13.  KOWALSKA Katarzyna, specjalista ds. rekrutacji pracowników, nie należy do partii politycznej 14. MAZUR Remigiusz Radosław, Etnograf, Lewica Razem 15. KOZIELSKA Liliana, specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych, Wiosna Roberta Biedronia 16. WOJCIESKI Andrzej, inżynier teleinformatyk, Wiosna Roberta Biedronia 17. URBANEK Robert, inżynier elektryk, Lewica Razem 18. BŁASZCZAK Monika, pośrednik nieruchomości, nie należy do partii politycznej 19. MIŁOW Sławomir Borys, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej 20. SZYMAŃSKI Mateusz, bibliotekarz, Lewica Razem 21. WRÓBLEWSKA Ewa Magdalena, specjalista ds. egzekucji, Wiosna Roberta Biedronia 22. TOMASZEWSKI Wiesław, diagnosta laboratoryjny, nie należy do partii politycznej 23. STEFANKOWSKI Mateusz Kamil, sprzedawca w stacji paliw, Lewica Razem 24. PAPUGA Marek Zdzisław, doradca finansowy i inwestycyjny, Sojusz Lewicy Demokratycznej

    Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

    1. WAWER Michał Jan, radca prawny, Konfederacja Wolność i Niepodległość 2. PAZIO Rafał Piotr, nauczyciel, nie należy do partii politycznej 3. NIEZNAŃSKI Michał, przedstawiciel handlowy, Ruch Narodowy 4. KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar, przedsiębiorca, Korwin 5. CHMIELECKI Bogdan Jerzy, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej 6. CYNKIER Tomasz Jan, politolog, Ruch Narodowy 7. ŚLIWA Anna Małgorzata, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej 8. TROCHANOWSKA Beata Elżbieta, politolog, nie należy do partii politycznej 9. FILIPEK Piotr, prawnik, Ruch Narodowy 10. WITASZEK Zbigniew, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej 11. LECH-RĄCZKA Teresa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej 12. ŻOŁEK Julia Maria, student, Ruch Narodowy 13. JANIK Michał Jan, programista, Kongres Nowej Prawicy 14. LUTY Edyta Agnieszka, administrator baz danych, nie należy do partii politycznej 15. SKWARSKI Adam Andrzej, trener, Ruch Narodowy 16. PINTARA Anna Jadwiga, statystyk, Ruch Narodowy 17. BAJKOWSKI Rafał, motorniczy, Ruch Narodowy 18. DROŻDŻ Piotr Dariusz, przedsiębiorca, Korwin 19. PUŁAWSKI Sebastian, specjalista ds. marketingu i handlu, Ruch Narodowy 20. RUMIŃSKA Anna Patrycja, nauczyciel matematyki,nie należy do partii politycznej 21. STERKOWSKA Ewelina, higienistka stomatologiczna, nie należy do partii politycznej 22. TOTT Karol Tadeusz, inżynier budownictwa, Ruch Narodowy 23. CHOJNACKA Grażyna Wiesława, kierownik restauracji, nie należy do partii politycznej 24. SMUNIEWSKI Konrad Paweł, dziennikarz, Ruch Narodowy

    Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

    1. GRABIEC Jan Stanisław, poseł, Platforma Obywatelska RP 2. ZALEWSKI Paweł Ksawery, konsultant, Platforma Obywatelska RP 3. GAJEWSKA Kinga Magdalena, poseł na Sejm RP, Platforma Obywatelska RP 4. LASEK Maciej Grzegorz, inżynier lotniczy budowy płatowców, nie należy do partii politycznej 5. WIŚNIEWSKI Jacek Grzegorz, prezes, nie należy do partii politycznej 6. NIEMCZYK Piotr Franciszek, konsultant, Nowoczesna 7. SZOSTAK Katarzyna Albina, pielęgniarka operacyjna, Inicjatywa Polska 8. KOCZOROWSKA Jolanta Maria, emerytka, Platforma Obywatelska RP 9. RZYMAN Krzysztof Adam, ekonomista, Partia Zieloni 10. KOŁOSOWSKI Artur Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej 11. KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata, kierownik kontroli wewnętrznej, nie należy do partii politycznej 12. HERNER Wojciech, przedstawiciel handlowy, Platforma Obywatelska RP 13. BONECKA Halina Justyna, ekonomista, Platforma Obywatelska RP 14. SZTURO Tomasz Paweł, nauczyciel, nie należy do partii politycznej 15. ORZECHOWSKA - MIKULSKA Grażyna, przedstawiciel władzy samorządowej, Platforma Obywatelska RP 16. WASILEWSKI Piotr Michał, adwokat, Nowoczesna 17. MIERZEJEWSKA-WAŚ Magdalena Jadwiga, turoperator, Platforma Obywatelska RP 18. LUBOIŃSKI Patryk Jan, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej 19. WIERZBICKA Olga, prawnik, Platforma Obywatelska RP 20. WYDURSKI Patryk, student, Partia Zieloni 21. WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena, trener osobisty, nie należy do partii politycznej 22. BIELEC Karol, menadżer, Platforma Obywatelska RP 23. KAMIŃSKI Grzegorz Rafał, specjalista polityki społecznej, Nowoczesna 24. KANDYBA Piotr, magister inżynier technologii żywności, Platforma Obywatelska RP

    Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

    1. WYSOCKI Grzegorz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej 2. STARZYŃSKI Jan, prawnik, nie należy do partii politycznej 3. KORCZAK Agata, lekarz stomatolog, nie należy do partii politycznej 4. DUCH Mateusz, urzędnik, nie należy do partii politycznej 5. PACIOREK Tomasz Sławomir, ekonomista, nie należy do partii politycznej 6. NELKEN Urszula, dziennikarz, nie należy do partii politycznej 7. LIPIŃSKI Grzegorz Michał, ekonomista, nie należy do partii politycznej 8. DUDA Krzysztof Ryszard, handlowiec, nie należy do partii politycznej 9. MORYC Ilona, ekonomista, nie należy do partii politycznej 10. SAWA Michał Grzegorz, przedsiębiorca, Porozumienie Jarosława Gowina 11. TYMIŃSKI Piotr, pisarz, nie należy do partii politycznej 12. WOŹNIAK Dorota Krystyna, urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej 13. CHMIELEWSKI Paweł, technik mechanik, nie należy do partii politycznej 14. JAWOREK Katarzyna, pracownik fizyczny, nie należy do partii politycznej 15. PAĆKO Jarosław Paweł, technik ogrodnik, nie należy do partii politycznej 16. SUWAŁA Jacek, rzemieślnik, nie należy do partii politycznej 17. WYKOWSKA Marta Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej 18. SOKALSKI Mariusz Paweł, technik mechanik, nie należy do partii politycznej 19. MISIEWICZ-PRZYBOROWSKA Aneta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej 20. MARCHEWKA Katarzyna Karolina, rzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej 21. KROGUL Piotr, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej 22. GAJEWSKA Anna Katarzyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej 23. RYTEL Konrad Szymon, inżynier budowlany, nie należy do partii politycznej

    Źródło: PKW/tvnwarszawa.pl

    kz/b