Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Koparka uszkodziła sieć trakcyjną. Tramwaje nie kursowały

Najnowsze

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plOperator koparki uszkodził sieć trakcyjną

Ruch tramwajów w obu kierunkach Obozowej był wstrzymany przez ponad 40 minut. Jak informowała spółka Tramwaje Warszawskie, operator koparki uszkodził sieć trakcyjną.

Do awarii doszło około godziny 7.50 na skrzyżowaniu Obozowej z Wawrzyszewską. - Sieć trakcyjna została uszkodzona przez operatora koparki. Tramwaje nie kursują w obie strony - informował rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. - Na miejsce przyjechali nasi instruktorzy z wozem technicznym do naprawy sieci trakcyjnej - dodał.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, koparka stała na jezdni przy torach, blokując jeden z pasów. - Ale nie ma utrudnień w ruchu drogowym. Wygląda na to, że do uszkodzenia doszło w trakcie robót drogowych, które tutaj trwają - wskazał.

I doprecyzował: - Na miejscu pracownicy Tramwajów Warszawskich na podnośnikach naprawiają trakcje. Sznur tramwajów stoi na torach, wysiadają z nich pasażerowie, którzy muszą znaleźć inny środek transportu.

Utrudnienia dotyczyły linii 20, 23, 24. Dutkiewicz przekazał, że zakończyły się około godziny 8.30.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl