Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Zderzenie czterech aut na S8. Jedno z nich dachowało, ranny kierowca

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut i ciężarówki na S8

Wypadek na trasie S8 za Nadarzynem. Na jezdni w kierunku Warszawy zderzyły się trzy samochody osobowe i ciężarówka. Jedna osoba została ranna. Niecałą godzinę później w pobliżu trasy S8 doszło do kolejnego zderzenia - uczestniczyły w nim dwa auta i betoniarka.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło w miejscowości Puchały w powiecie pruszkowskim. "Doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych i samochodu ciężarowego, jedna osoba została ranna. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Warszawy" - przekazali drogowcy. Ostrzegli, że utrudnienia na trasie S8 mogą potrwać do trzech godzin.

Więcej szczegółów na temat zdarzenia przekazała Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

- Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 16.40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mercedes uderzył w volkswagena, a ten zjechał na prawy pas i uderzył w ciężarówkę. Następnie volkswagen dachował i uderzył w hyundaia. Do osoby kierującej volkswagenem zostało wezwane pogotowie - poinformowała po godzinie 17 policjantka. Jak dodała, przejezdny jest tylko jeden pas w kierunku Warszawy.

Kolejne dachowanie

Niespełna godzinę później na jezdni bocznej trasy S8 na wysokości Głębockiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: mitsubishi i renault oraz betoniarki. W wyniku zderzenia jedno z aut dachowało.

- Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. Kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi. Z uwagi na to, że jeden z samochodów dachował na miejscu występują utrudnienia - przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Z kolei ZTM w Warszawie ostrzegł o możliwych opóźnieniach w kursowaniu autobusów 112, 132 i 134.

Dachowanie przy GłębockiejArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl